Olejomalba portrétu, Mozart.

OLEJOMALBY NA MÍRU

TRADIČNÍ VÝROBA, ORIGINÁLNÍ VÝBĚR A PÉČE


Při výrobě olejomalby na míru používáme tradiční techniku malování pomocí pravých olejových barev na klasické malířské plátno.

 

U MYARTPRINTS.CZ je samozřejmostí, že u tohoto typu reprodukce nemalují obrazy stroje, ale lidé a to tahem štětce. Tradičně se nepoužívá žádný předtisk anebo jiné technické vymoženosti. Originální umělecké obrazy nejsou velké většině z nás dostupné, protože se vyskytují v různých muzeích po celém světě. Díky MYARTPRINTS.CZ můžete objevovat všechna tato díla velkých umělců z různých období. Tyto obrazy jsou tedy dostupné pro všechny díky reprodukcím olejomaleb na plátno.

 

Opravdové kopie mohou stát i několik tisíc eur. Naše reprodukce jsou na 100% shodné s originálními díly. Obrazy nebo barvy se mohou v nepatrných detailech odlišovat. A protože naše obrazy nejsou staré přes sto let, nenaleznete na jejich povrchu škrábance nebo trhlinky, které se často vyskytují u starých obrazů.

Nejoblíbenější obrazy jsme nechali namalovat předem jako olejomalby a nabízíme je v naší nabídce. Všechny tyto olejomalby jsou na skladě již napnuté na zadní rám a závěsný systém. Pokud byste chtěli naši reprodukci co nejdříve, můžete si místo výroby olejomalby na míru, která trvá osm týdnů, objednat olejomalbu z našeho skladu. Tato olejomalba Vám bude odeslána nejpozději do 48 hodin. Pokud si k obrazu přejete ozdobný dřevěný rám, bude výroba rámu trvat dalších pět pracovních dnů.

JIŽ NAMALOVANÉ OLEJOMALBY »

Malby od známých umělcůOLEJOMALBY DLE MALÍŘŮ »

VÝROBA OLEJOMALEB

Díky našim zkušenostem ve výrobě olejomaleb a spolupráci se zkušenými malíři Vám můžeme garantovat nejlepší kvalitu na trhu. Při výběru obrazu nejste vázání přesnou velikostí originálu, ale můžete si požadovanou velikost sami vybrat. Vždy se dá vybrat délka nebo šířka, druhý rozměr je automaticky dopočítán, tak aby měl obraz správné proporce.

OLEJOMALBA NEBO TISK NA PLÁTNO?

VAŠE FOTOGRAFIE JAKO OLEJOMALBA

Detail obrazu dívka s perlou

OLEJOMALBA

Chcete-li originální obraz, pak je olejomalba na plátně malováná umělcem přesně to, co hledáte. U malby olejovými barvami můžete pozorovat tahy štětcem a také vnímat zářivé barvy této reprodukce. Jelikož se jedná o obraz malovaný v nedávné době neuvidíte žádné trhliny v barvě nebo jiné známky stárnutí, které jsou typické pro starší originály.

Detail reprodukce tisku na plátno: Vermer, dívka s perlou.

TISK-
NA PLÁTNO

Pokud Vám při reprodukci obrazu záleží především na přesnosti všech barevných odstínů a přesnosti i těch nejmenších detailů, pak Vám doporučujeme zvolit si reprodukci tištěnou na plátno. Můžete si zvolit způsob výroby- tisk na plátno s lakem, který dodá plátnu jas typický pro olejomalby. Lak se nanáší na vytištěné plátno pomocí válce.

GARANCE ANONYMITY

 

Chcete-li si nechat vyrobit olejomalbu nebo tisk Vašeho vlastního obrázku nebo fotografie, jednoduše nám je odešlete a zvolte si rozměry a způsob reprodukce. Přitom Vám garantujeme úplnou anonymitu. 

Váš obraz může být reprodukován i jako olejomalba, můžete si jej dále upravit, přistřihnout a nebo k němu vybrat vhodný rámeček.

ODESLAT OBRÁZEK »

NAPROSTO JEDNODUCHÉ

 

Nechte si na míru udělat obraz z vlasní fotografie Vašeho rodinného alba. Potřebujete pouze Vaši digitální fotografii, kterou nám odešlete přes naši internetovou stránku. Na odeslání nepotřebujete žádné jiné komplikované softwary anebo aplikace.

 

VÍCE INFORMACÍ »

NAHORU