Adventní kalendář 2016 od Myartprints.cz

Adventní-
kalendář

Umění namísto kýče. 24 obrazů se systémem na pověšení a číslemi pro adventní dny.

Adventní-
kalendář

Umění namísto kýče. 24 obrazů se systémem na pověšení a číslemi pro adventní dny.

Darovat adventní kalendář!

24 malých obrazů - každý den nová překvapení pro malé i velké: náš adventní kalendář potěší milovníky umění.  Poněvadž obrazová kolář je tak hezká, že může zůstát na zdi zabalená i odbalená. Obrazy můžou být taky oddělené a být   umístněny do nových kopozic a místností.

 

Adventní kalendář který zůstane na zdi navřdy.

Kdo chce svím nejbližším udělat radost, může tenhle rok darovat Božský kalendář.

 nová překvapení pro malé i velké:  24 motivů adventního kalendáře můžete Božsky zaranžovat a i po svátcích dekorace zůstane nesmrtelná. Všeumělecké dílo má rozměr 113 x 136 cm.

Všechny motivy obrazů si jsou tisknuty na plátno anebo dřevo. Celou soupravu obrazů dostanete v  rudých krabicích a v balení dále naleznete vrtný šablonu a nálepky s číslicemi. Obrazy znázornují nebe ve všech podobách.

Kdo by se přitom nezasnil?

 

 

 

Detaily adventního kalendáře
Detaily adventního kalendáře

Informace o tisku

Tisk na dřevo

 

TISK přímo na DŘEVO: Obrazy adventního kalendáře jsou tisknuty přímo na masivní dřevo s bílým podkladem. Přitom dřevové sbarvení proniká na barvy obraze a charekteristika dřeva s jeho kruhy a nerovnomerním šrafováním je taky dobře k rozeznání. Bílé části obraze zůstavají bíle, ale taky prokazují strukturu dřeva. (obrazy jsou vybavené s dvouma variabilními systémemi CAD na zavěsení).

 

Tisk na plátno

Tisk na pravý plátnoZvolte si tisk na plátno 390g najlepši kvality pro perfektí reprodukce barev.
100% bavlna - jemná a matná struktura. Rámováni je moždný jenom se zadním rámem bez ozdobního rámu, 60 let garance pro stálost barev platí jenom pro interier. 

NAHORU