Umělecké práce

Umění v prácii? Ale ano! Bez ohledu na to, zda máte vlastní pracovnu, kancelář, nebo jen malý pracovní kout. Můžete své pracoviště dekorovat tak, aby se vaše každodenní rutina stala vaší oblíbenou.

Cílem je se cítit dobře a pohodlně na místě, kde strávíte několik hodin denně. Když vám prostředi vyhovuje, bude vás to nejen motivovat, ale taky to zlepšení vaš výkon.

Otázky, které by ste si měli nejdřív položit:

Který styl kanceláři vyhovuje?

Konečným výsledkem by mělo lineární uspořádaní nebo nebo kreativní chaos?

Hodí se zvláště určité motivy nebo barvy?

Plánování je polovina bitvy

1.      Pro návrh dekoraci vaší pracovne si zvolte výchozí bod. Odtud pak vytvořte celkovou kompozici. Pro výchozí bod se hodí naříklad elegantní kancelářska židle, pracovní stůl nebo fotografia vašich blízkých.

2.      Nejdůležitější je vybrát motiv. Jaký styl byste chtěli mít ve své kanceláři?

Osobní motivy: forky z dovolené, vaše fotografie z dětství, klasická umělecká díla, s nimiž spojujete určité zážitky, vaše oblíbené zvíře...

Neosobní motivy: černobílé fotografie, obrázky z přírody, speciální ilustrace, které mají například co do činění s vaším povoláním.

3. Jakmile vyberete motiv, musíte si být jisti materiálem a velikostí. V případě pochybností doporučujeme: držet se originálního materiálu obraze a zvolit jednoduchý rámeček, který od obrázku neodvádí pozornost. Pokud vše pečlivě naplánujete a dáte pozornost detailům, váš interiér bude určitě výjimečný. Najít rovnováhu mezi praktickým a dekorativním není tak obtížné. Rádi vám poradíme.

The Odyssey od Homere

Fotografie vytvářejí osobní atmosféru, zaplňují místnost elegancí a motivují.Často není snadné vybrat ten správný motiv, zvolit velikost nebo pro reprodukci vybrat materiál. Pokud potřebujete poradit, který obraz se nejlépe hodí, neváhejte nás kontktovat přes e-mailem nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme.

Kompozice č. III - Piet Mondrian

Práce podle Feng Shui

Jaklý výkon dosáhnete na pracovišti, závisí na různých faktorech. Užitečné je prostředí, které podporuje rozvíjet prácovního ducha, podporuje zdraví a zajišťuje dobrou náladu. Pro vytvoření optimální pracovní atmosfěry, by jste v kanceláři měli mýt dostatečné osvětlení, ergonomickou kancelářskou židli a dobře navržené prostředí. Materiál, který potřebujete několikrát denně, by měl být na stole nebo na dosah.

Hlavně malé detaily vám pomohou pracovat strukturovaným a koncentrovaným způsobem. Dekorace stěn dodá hloubku a osvěží duši. Pro pefektní dekoraci si vytvořte vlastní obraz a snažte se zůstat věrní svému stylu. Aby se tělo i duše cítli dobře.

Bauhaus Glamour

Tvary, barvy a spousta elegance. Barevný design stylu Bauhaus je živý a ve svém bezchybném vzhledu pro oko zároveň uklidňující. Jeho efekt vyhovuje nejrůznějšímu vybavení a lze je znovu a znovu zapojit do dekorace kařdého interiéru.

Použijte různé barvy stylu Bauhausu k elegantnímu a stylovému vybavení vaší kancelíře. Každému divákovi poskytne dojem inteligence a sofistikovanosti.

Elegantní Bauhaus styl
Grafické umění v pracovni

Moderní mimimalizmus

Trend: minimalismus. V dnešním konsumním čase je mnoho lidí nadšeno, že se mohou omezit jen na to podstatné. To znamená cílené nakupování, vybavení a taky pečlivé a jednochuchá dekorace. Hlavní princip je zde jasný: méně znamená více.

Obmezení se nevstahuje pouze na objekty, ale také na barvy. Proto se používá hodně bílého prostoru. Bílý prostor nemá vůbec nic společného s bílou barvou, ale je záměrně nevyužitý. S jeho pomocí můžete umístit vybrané objekty do scény. V designu dnes patří minimalismu do obecně populárním stylistickým zařízením.

Je nutné ho kombinovat s uměním. Vyhledejte obrazy s velkým prázdným prostorem nebo vyberte záměrně tlusté okraje. K tomu jednoduchý rám a je to hotovo: máte perfektní design pro svou minimalistickou kancelář a dovedete se obratně soustředit na to podstatné: vaši práci.

Nástěnné malby na této stránce

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Maritim

Doma jako na dovolené

 

Slunce, teplo a zvuk moře již nikdy neopouštějí vaše čtyři stěny.

Hojnost a blahobyt

Kuchyně

 

Pozor! Dokonalá kuchyně zapříčinuje vícej večerů, vaření a také hostí.

NAHORU