Vysoce kvalitní tisk na dřevo

Dřevěné obrazy

Dobrý den všem milovníkům umění! Pokud máte rádi živé umění, pak jsou naše dřevěné tisky právě pro vás! Obrazy na dřevě jsou vysoce kvalitní umělecké tisky, které jsou tištěny přímo na dřevo. Naše dřevěné tisky jsou vysoce kvalitní živé umění.

 

Grafika na dřevě

Tisk na přírodní dřevo

 

Přímý tisk na dřevo je typ reprodukční techniky, kde barva pochází z dřeva, nikoli z inkoustu. V případě tisku bez základní vrstvy ovlivňuje přirozená barva dřeva barvy vaší tiskoviny. To znamená, že barvy vaší reprodukce budou více žlutavé. Bílé části obrazu k reprodukci nejsou tištěny a dřevo se pak ukáže ve své přirozené barvě.

 

Tisk s podkladovou vrstvou

 

Obrazy reprodukujeme tak, že nejprve dřevo pokryjeme tenkou podkladovou vrstvou bílé barvy. Tímto způsobem nejsou barvy tištěné na dřevo tak ovlivněny přirozenou barvou dřeva. Přesto zůstává viditelná struktura dřeva. Bílé části obrazu k reprodukci se stanou bílými a nejsou přidávány žádné další barvy. Struktura dřeva zůstává viditelná.

 

Boční pohled - umělecký tisk na přírodním dřevě

 

Věrnost barev: Intenzivní barvy díky špičkové technologii Přírodní: Panely z 18 mm silného březového překližky. Transparentní: Bez PVC
Odolnost vůči UV záření: Garance po dobu 99 let
Bez rastru: Neviditelný rastr, tisk 2000 dpi
Vysoká kvalita: Systém zavěšení bez plastu
Praktické: Záruka bezpečnosti zavěšení
Čisté: Polstrované podložky pro zabránění poškrábání zdí

Detail uměleckého tisku s dřevěným povrchem

 

Věrnost barev: Intenzivní barvy díky špičkové technologii
Přírodní: Panely z 18 mm silného březového překližky. Transparentní: Bez PVC UV odolnost: Záruka 99 let
Bez rastru: 2 000 dpi
Vysoká kvalita: Zavěšovací systém bez plastu
Praktické: Zaručená bezpečnost zavěšení
Čisté: Filcové podložky pro ochranu stěn před poškrábáním

Vysoce kvalitní dřevěné tisky pro obývací pokoj, kuchyni a ložnici

 

Tisk na dřevo obohacuje každou místnost ve vašem domově. V kuchyni například vytváří atmosféru s potravinovým motivem od Pierra Josepha Redoutého, v obývacím pokoji s klasickým dílem umění od Clauda Moneta a v ložnici s barevným dřevěným tiskem od Gustava Klimta pro pohodlí.

Podle vašich preferencí si vyberte klasické nebo moderní umění pro váš tisk na dřevo, nakonfigurujte požadovanou velikost a získejte opravdu jedinečný kousek!

Výkřik, Edvard Munch, obraz na dřevě s okrajem

Tisk na dřevo

 

Ať už jde o klasická díla nebo moderní umění tištěné na dřevo: malba na dřevě je zvláště krásný a živý způsob, jak prezentovat umění. Vyberte si tisk na dřevo s rámem nebo bez rámu.

Působivé zavěšení dřevěných obrázků

Dekorace pomocí tisků na dřevo

 

ombinujte více dřevěných tisků pro vytvoření působivé dekorace: můžete objednat svůj tisk na dřevo od velikosti XXS až po XXL a přesně ho nakonfigurovat podle potřebné velikosti.

Inspirace pro obrazy na dřevě

 

Umění na dřevě je vždy unikátní. Struktura dřeva dodává tisku na dřevo nepřekonatelný vzhled. Objevte naše nejkrásnější kolekce uměleckých děl a motivů pro váš tisk na dřevo! Každý kousek je originálním spojením přírodní krásy dřeva a uměleckého díla, což zajišťuje, že vaše dekorace bude jedinečná a osobitá.

Umělecká díla jako tisky na dřevě

 

Naše kolekce tisků na dřevo kombinuje umělecké motivy, které jsou zvláště vhodné pro tisk na dřevo. Zvláště doporučujeme grafická a barevná umělecká díla.

Tisk na dřevo jako exkluzivní dárek

 

Tisk na dřevo je velmi speciální dárek pro širokou škálu příležitostí: ať už jde o narozeniny, svatbu nebo výročí - nechte si vytisknout oblíbené dílo osoby, které chcete dárek věnovat, na dřevo. Můžete také objednat vlastní fotografie jako obraz na dřevě a darovat tak personalizovaný dárek.

Tisk vašich osobních fotografií na dřevo »

 

U nás můžete také nechat vytisknout vaše vlastní fotografie na dřevo. V závislosti na kvalitě předlohy můžete objednat váš obraz na dřevě v přesně takové velikosti, jakou si přejete. Získáte tak zcela osobní a unikátní kus na dřevě.

Nahrát vlastní fotoku

Tisk Vašich Osobních Fotografií

 

Můžete si nechat vytisknout své fotografie na alu-dibondový papír, plakátový papír, papír pro výtvarné umění, lesklý fotografický papír, pravý akvarelový papír, trhaný ruční papír nebo dokonce na plátno.

Vyberte si přesně ten formát a materiál tisku, které nejlépe odpovídají vaší fotografii a vašemu interiéru. Přijímáme soubory ve formátech JPG, TIF, PDF nebo PNG. Soubory TIF a PDF by neměly obsahovat vrstvy. Exportujte PDF ve cílovém formátu a konvertujte písma na cesty.

Cenu si můžete spočítat výběrem jednoho z těchto formátů:

 

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru