Dřevěné Podrámy z Udržitelného Rozvoje

 

Pro naše dřevěné podrámy používáme výhradně dřevo pocházející z finlandských lesů, které jsou spravovány podle principů udržitelného rozvoje. Jsme přesvědčeni, že kvalita našich výrobků závisí na kvalitě použitých materiálů, a proto jsme se rozhodli použít kvalitní dřevo z odpovědně hospodařených lesů.

Naši dodavatelé jsou certifikováni organizací Forest Stewardship Council, což je organizace zaručující, že lesní produkty pocházejí z lesů spravovaných odpovědným způsobem z hlediska životního prostředí, sociálních a ekonomických aspektů. Vybráním našich dřevěných podrámů tak můžete být jisti, že přispíváte k ochraně životního prostředí a zároveň získáváte produkt vyšší kvality.

Tisk na Plátno s Rámem

 

Pokud si vyberete giclee reprodukci na plátně (tisk na plátno), bude natažena na dřevěný rám ve stylu 'gallery wrap': kolem vybraného obrazu tiskneme okraj s 'zrcadlovým' obrázkem daného obrazu. Tímto způsobem lze plátno natáhnout bez přebytečného materiálu nebo nesouměřitých okrajů. V tomto případě nebudou okraje bílé.

Olejomalba na Rámu

 

Pro všechny naše reprodukce olejomalby na plátně můžete vybrat přesný formát i dokončení díky montáži na dřevěný rám. Montáž bude provedena tak, jak je prezentováno na fotografiích níže. Okraje plátna budou částečně pomalovány, takže na čelní vyexponované části neztratíte nic z obrazu.

Tisk na plátno s blind rámem (přední strana)
Olejomalba s blind rámem ( přední strana)
Olejomalba s blind rámem (zadní strana)

Napínání Plátna na Rám

 

Samozřejmě používáme pouze skutečné dřevěné rámy, které umožňují kdykoli napnout plátno znovu. K tomu stačí položit napnuté plátno na rovný povrch pokrytý kusem látky. Pomocí malého kladívka můžete lehce poklepat na rohy dřevěných klínků a napnout tak plátno.

Napnout plátno na zadním rámu
Perfektní lehký systém na zavěsení!

Objednejte si sestavitelný rám, kliknutím zde »

 

Náš dodavatel S.M.P. Sign Systems GmbH nabízí mnoho možností pro přizpůsobení vaší objednávky lišt a příček rámu. Můžete si vybrat z řady materiálů, povrchových úprav, barev a velikostí, aby vyhověly vašim specifickým potřebám. Kromě standardních velikostí od 25 do 300 cm můžeme také poskytnout na míru ušité velikosti pro složitější projekty.

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru