Výběr fotografických papírů pro vysoce kvalitní obrazy & fotografie

FineArt Barytpapier, 325 g,
od Hahnemühle

papír FineArt Baryta nasazuje vysoký standardy z hlediska hustoty barev, tónového rozsahu a ostrosti. Je obzvláště oblíbený pro černobílé obrazy a fotky s vysokou hustotou a leskem. S obsahem síranu barnatého v povlaku poskytuje typický reflexní lesk: nejlepší alternativa k tradičnímu barytovému papíru z laboratoře!

Masterclass Fotopapír Lustre, 300 g,
von Sihl

Vaše fotky v nejlepším zobrazení

Obzvláště jednotný povrch, jemný lesk s nízkou optickou odrazivostí, vynikající měkost, robustní povrch a brilantní reprodukce barev. Papír je perfektní volbou pro portréty, svatební fotografie, výstavy, dekorace interiérů a fotky jako dárky.

Photo papír, 250 g, hedvábně matný,
od Sihl

Hedvábně matný

Saténový povrch papíru (Rocket Photo Paper) je ideální pro použití jako plakát a ve fotografických aplikacích. Nabízí vysokou kvalitu za nízkou cenu. Umělecký tisk na Rocket Photo papír přesvědčí vysokou barevností a velkým barevním spektrem. Produkt je díky své těžké gramáži ideální pro dokonalou reprodukci barev. Robustní povrch je dobře chráněn proti otiskům prstů a ohýbání. Garantujeme 60 let odolnosti proti světlu u všech fotografií v interiéru. Rocket Photo papíru

Rocket Photo Paper, 250 g, vysoko lesklý,
od Sihl

Lesklý vzhled

Rocket foto papírs lesklým povrchem je vhodným pro plakátové i fotografické aplikace v interiéru a nabízí velmi dobrý poměr vality a ceny. Umělecké tisky přesvědčují vysokou barevností a obšírným spektrem barev. Produkt je díky své těžké gramáži ideální pro perfektní reprodukci barev. Robustní povrch dobře chránění proti otiskům prstů a klepáním. Garantujeme 60 let odolnosti u všech fotografických papírů pokud je obraz vystaven v interiéru.

Tyto fotografické sbírky jsou ideální pro tisk na papír

Odeslát vlastní fotku & vypočítat cenu

Další informace o tisku fotografií »

Vaše fotografie jako tisk na plexisklo, nebo na umělecké papířy jakými jsou: lesklý foto papír, pravý akvarelovž papír, plakový papír, ručně vyrobený Bütten papír. Reproukovat lze taky na plátno, s lakovou úpravou nebo jako ručně malované olejomalby.

NAHORU