Výběr fotografických papírů pro vysoce kvalitní obrazy & fotografie

FineArt Barytpapír od Hahnemühle

FineArt Barytpapier, 325 g,
od Hahnemühle

papír FineArt Baryta nasazuje vysoký standardy z hlediska hustoty barev, tónového rozsahu a ostrosti. Je obzvláště oblíbený pro černobílé obrazy a fotky s vysokou hustotou a leskem. S obsahem síranu barnatého v povlaku poskytuje typický reflexní lesk: nejlepší alternativa k tradičnímu barytovému papíru z laboratoře!

Masterclass Fotopapier Duo Lustre od Sihl

Masterclass Fotopapír Lustre, 300 g,
von Sihl

Vaše fotky v nejlepším zobrazení

Obzvláště jednotný povrch, jemný lesk s nízkou optickou odrazivostí, vynikající měkost, robustní povrch a brilantní reprodukce barev. Papír je perfektní volbou pro portréty, svatební fotografie, výstavy, dekorace interiérů a fotky jako dárky.

Rocket Photo papír hedvábně matný od Sihl

Photo papír, 250 g, hedvábně matný,
od Sihl

Hedvábně matný

Saténový povrch papíru (Rocket Photo Paper) je ideální pro použití jako plakát a ve fotografických aplikacích. Nabízí vysokou kvalitu za nízkou cenu. Umělecký tisk na Rocket Photo papír přesvědčí vysokou barevností a velkým barevním spektrem. Produkt je díky své těžké gramáži ideální pro dokonalou reprodukci barev. Robustní povrch je dobře chráněn proti otiskům prstů a ohýbání. Garantujeme 60 let odolnosti proti světlu u všech fotografií v interiéru. Rocket Photo papíru

Rocket Photo Paper vysoko lesklý od Sihl

Rocket Photo Paper, 250 g, vysoko lesklý,
od Sihl

Lesklý vzhled

Rocket foto papírs lesklým povrchem je vhodným pro plakátové i fotografické aplikace v interiéru a nabízí velmi dobrý poměr vality a ceny. Umělecké tisky přesvědčují vysokou barevností a obšírným spektrem barev. Produkt je díky své těžké gramáži ideální pro perfektní reprodukci barev. Robustní povrch dobře chránění proti otiskům prstů a klepáním. Garantujeme 60 let odolnosti u všech fotografických papírů pokud je obraz vystaven v interiéru.

Tyto fotografické sbírky jsou ideální pro tisk na papír

Odeslát vlastní fotku & vypočítat cenu

Další informace o tisku fotografií »

Vaše fotografie jako tisk na plexisklo, nebo na umělecké papířy jakými jsou: lesklý foto papír, pravý akvarelovž papír, plakový papír, ručně vyrobený Bütten papír. Reproukovat lze taky na plátno, s lakovou úpravou nebo jako ručně malované olejomalby.

Nahoru