Fresko tapeta

FRESKO TAPETA -VELIKÉ UMĚNÍ PRO HEZKÉ ZDI

Nejoblíbenější umělecké díla taky jako fresko tapeta

DEKORACE PRO HEZKÉ ZDI

Díky naší jedinečné technologii Vám nyní můžeme nabídnout reprodukci Vašich vlastních obrázků nebo obrazů z naši galerie tištěné na fresko tapetu. Tapety jsou speciálně vyrobené pro snadnou manipulaci a lehkou adaptaci na zeď. Konečný výsledek působí jako skutečná malba na stěnu.

Materiál našich fresko tapet se liší od obyčejných tapet běžně dostupných. Náš materiál zajišťuje přesný a dokonalý tisk, trvalost ostrosti a barevnosti. Tudíž krása uměleckého díla bude na naší reprodukci zachována.

Pokud si přejete zaplnit větší plochu, obrazy z naší nabídky umožňují zvětšení tisku obrazů ve formátu XXXL fresko tapety. Bez problému!

Tento typ fresko tapet se jednoduše instaluje, ale také odstraňuje. Pokud budete chtít změnit Váš interiér nebude Vám to fresko tapeta komplikovat.

Sbírka fresek, ideální pro fresko - tapetu

DOBRÉ VĚDET

Tato tapeta se běžně používá k ozdobení stěn a stropů. Dá se použít  nejen k vyzdobení interiérů, ale také k vytvoření fresky. K přilepení tapety se může použít lepidlo na tapety, které je dostupné na trhu. Maximální šířka jednoho pásu freskové tapety je 90 cm. U menších velikostí dáváme pozor na symetrii. Jako například tapetu o velikosti 120cm, budeme tisknout na dva stejně veliké pásy o rozměru 60cm. 

Jedná se o netkanou tapetu, která slouží k vytvoření nástěnných fresek uměleckých děl nabízených v našem katalogu nebo fotografií dodané zákazníkem. Tapeta neobsahuje PVC  a je ohodnocena německým certifikátem B1 (nehořlavost) dle normy DIN 4102-1.

 

 

 

LEPENÍ FRESKO TAPETY

Doporučujeme lepení tapety s lepidlem bez rozpoušťedel (například Ovalit T od firmy Henkel). Povrch plochy, na kterou chete tapetu nalepit by měl být suchý a prostý prachu.

1. Lepidlo se nanáší rovnoměrně přímo na celou zeď pomocí válce.

2. Rozbalte tapetu a dejte ji přímo na zeď, na kterou bylo nanesené lepidlo. 

3. Hrany a výběžky ořežte cutterem.  

POZOR: Napasujte jednotlivé pásy tapety tak, aby obrázek nebyl posunutý. 

NAHORU