Zmrzlinové barvy

Ice Cream Colours - co to vlastně znamená? Trendem jsou zmrzlinové barvy, které vyniknou tenhle rok hlavně v létě: pastelové tóny, do kterých si chceme kousnout. Samozřejmostí jsou také nové zmrzliny v jasných barvách a mnoho způsobů, jak je umístit do scény. Perfektní kombinace leží zcela očima diváka.

Která příchut se líbí Vám?

Žlutá a růžová pro vaše umělecké zdi

Jahodová & vanilková

Teplá žlutí a měkká růžová jsou v interiérovém designu stále populárnější.Žlutá je letní a osvěžující barva a růžová přináší do pokoje půvab. 

Je důležité, aby se barvy shodovaly. Nestačí janom mít rádi malby. Důležité je přinášíme do souladu s prostředím, ve kterém jsou vystaveny. Doporučujeme: Vyberte si malby, které odpovídají vaší dekoraci nebo existujícímu příslušenství v pokoji. Barevná sedací souprava nebo záclony, prominentní koberec může - v pravém slova smyslu - nastavit tón. Velmi užitečné pro orientaci a vizualizaci jsou barevné palety, nebo barevní spektrum.

Díky našemu vyhledávání dle barev můžete snadno najít umělecká díla v určité barvě.

Hledání dle barev »
Mátové a čokoládové barvy

Mátové a čokoláda

Podle průzkumů veřejného mínění, čokoláda byla nejoblíbenější zmrzlina v roce 2017, a vyklepala z trůnu vanilkovů.

A dokonce i v dekoraci je hnědá barva stále populárnější. Velice žádaná je také mátová, nebo pastelovo zelená. Zvláštností: mítová barva může být použita v moderních i tradičních styleh. Bílý nábytek, například, se nádherně hodí pro mátové akcenty. Zelené díla od Van Gogha a Moneta dodají přirozený vzhled.

 

Zmrzlinové barvy pro vaši dekoraci

Zmrazený jogurt

Dáváte přednost přirozeným a tlumeným barvám? S touto spíše mrazivou paletou barev jste na správnem místě. Protože zmrzlia nemá jenom jenu barevnou, ale je to hlavně explozii chladné pastelové. Vraťte se spět do měkkých barev patelu, a kombinujte různé pastelové tóny a vytvořte tak změnu ve svých obrazech.

S naším vyhledáváním dle barev najdete vlastnou dokonalou změs barev.

 

Hledání dle barev »
Nástěnné malby v barvách jeřabin

Mango & jeřabina

Chladné teplo nevydává mnoho barev. Barevná paleta od fialové po oranžovú vytváří kompozici, která připomíná západ slunce a vytváří sýte, bohaté barvy. Využijte naši rozsáhlou sbírku obrázků a najdite ideální kompozici pro váš domov.

Objevte nyní naši kolekci v barvách zmrzliny s obrazmi plných barev!

 

Sbírka “Ice Cream Colours“ »
NAHORU