Nápady pro jídelnu

Tmavě modrá jídelna s akcenty růžové

Užívejte si umění

Jídelna je místem setkání. Zchází se zde každý den rodina na večeři a vyměnují se zde zprávy, plány a nápady. Jídelna je jako ústřední ohnisko a proto musí nabídnout prostor pro každého nejen pro kaýdodění život, ale taky musí být vhodná pro zvláštní příležitosti.

Designu jsou zde není obmezeny žádne hranice. Často ovšem v jídelně zkrášlíme zdi pro nás speciálními obrazy. Lze je použít k dosažení velmi specifického osobního efektu. Obrzy mohou zároven uklidnovat jako i stimulovat konverzace a vdechovat život do místnosti.

Další fotografie »

Dekorujte svou jídelnu

Jídelna může být multifunkční. Několik fotografií a osobních dekorativních předmětů vytváří individuální atmosféru a každodenní praktické předměty zde nacházejí své místo.

Vzhledem k tomu, že jídelna se v těchto dnech již nepoužívá výhradně k jídlu, neměla by být pouze unilaterílní dekoraci. Využijte volné místo, jak vám to vyhovuje a implementujte speciální prvky. Neobvyklá řešení přinásou do vašeho domova kouzlo. Mphlou to být například rámy, různé materiály, vzrušující barvy, takové malé detaily, které oživí místnost.

Změny nemusí být nutně holistické. Můžete také začít jednou židlí nebo vitrínou. Začněte malými změnami a zjistíte, jak se mění vnímání místnosti. Jídelna je velmi vděčným prostorem pro experimenty. Jídelna je velmi vděčným prostorem pro experimenty.

Obrazy pro jídelnu
Klasické umění v jídelně

Všechny obrazy na stránce

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Hojnost a blahobyt

Kuchyně

 

Pozor! Dokonalá kuchyně zapříčinuje vícej večerů, vaření a také hostí.

Správně pověsit obrázky na zeď: Řadové zavěsení. Obrazy zavěšené v řadě, mohou vyprávět příběh, nebo představovat scénu. Řadové zavěsení automaticky spojí motivy.

Řadové zavěsení

V řadě jako vojáci

 

Při zavěšení v řadách jsou obrazy umístěny v imaginární linii.

NAHORU