Bohatství na stole a na zdi

Chtěli byste něco víc?

Každý, kdo má rád dobré jídlo ví, že oči také jedí.

Proto je vhodné uspořádat kuchyň co nejchutnějším způsobem a zdůraznit vaše kulinářské vlohy. Rozhodněte se proto pro správnou dekoraci a barvy, které podpoří váš talent. Dekorace vás zavede přímo do nejchutnějších světů chuti a stimuluje touhu vařit. Aby vaše kuchyň vypadala jako nová, můžete to dosáhnout s uměním na zdi.

Chtěli byste něco víc?

V kuchyni by měli viset obrazy kolem jídla. Zo nejdůležitější je ovšem vybrát motivy, které se skvěle hodí celkového dekorace.

Náš tip: Zůstaňte věrní jedné barevné paletě nebo určitému stylu, aby se umění dobře do kuchyně zapadlo!

Trend: jednoduché rámečky kolem klasického motivu!Jako například vpravo na obrázku můžete vidět obraz na plátně s rámem se stínovou mezerou: The Chocolate Girl od Jean-Étienne Liotard

Obrazy: čokoládová dívka - Jean-Étienne Liotard a Rabbit - Jane Neville

Kapitán kuchyně

Vzdálené světy, exotické koření a špetka soli. Hned se cítite jako objevitel nových jídel a už rádi vyzkoušíte i ty neobvyklé recepty v kuchařské knihe?

Jako kapitán kuchyně dirigujete plameny vřiče a vládněte nad směšovačem. Ve vaší kuchyni potřebujete povolení k nalodění a dáte to pouze vybraným členům posádky. Kuchyn je vaše láska a tak se k ní i chováte. Pravidelně se čistí a uklízí a ona vás nikdy nezklame.

Ona samozřejmě potřebují ve vašem životě také trochu dekorace. To je důvod, proč jsou v naší sbírce nejkrásnější fotografie jídla, vaření a pečení. Vítej umění!

Sbírka fotografií »

Ratatouille na zdi

Grafické kresby zeleniny, ovoce a dalších potravin svítí nadčasovým šarmem. Díky minimalistickému efektu se hodí do každé kuchyně a zároveň vypadají elegantně a dodají dekoraci charakter.

Podívejte se taky na naše rozmanité rámy a vysoce kvalitné materiály, které pro tisk používame. Cíte se vždy dobře při vaření a zdílejte svůj kulinářský zážitek. Štavnaté ovoce na zdi vám přitom pomůže! Je nejvyšší čas na ovocný salát! Jen pár kliknutí a je hotovo.

Všechny obrazy na této stránce

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Středozemský styl

Životní styl jedním slovemDolcefarniẹnte

 

Atmosféra slunečného jihu dává pocit pohody a dodovené.

Správně zavěste obrazy na zeď: police s obrazy. Flexibilní varianta pro malby a umělecká díla.

Police na obrazy

Pro kreativitu a flexibilitu

 

Pro ty, kteří rádi dělají časté změny na zdi, doporučujeme používat polici na obobrazy.

NAHORU