Encyklopedie květin uměleckých tisků

Kvetoucí umělecké obrazy

Frida Kahlo de Rivera řekla: „Malovala jsem květiny, aby nezemřely.“ Souhlasíme a ní a proto dělame kytice jako umělecká reprodukce. Obrazy mají více než jednu výhodu: nikdy neuschnou a zůstávají stále svěží jako v den, kdy je umělec vytvořil. Obraz květiny je trvalá vzpomínka na nejkrásnější rostliny na Zemi. I dnes jsou stále módní!

Zvláště v dekoraci interéru patří květiny a zelené rostliny ke hvězdám na plátně. Rostliny, květiny, kytice a pupínky zdobí dnes nejen obrazy ale taky vzorové látky a tapety. V umění existují botanické motivy v různých stylech. Proč? Umělci z různých dob načrtli nebo namalovali květinové motivy, protože byli zvláště vhodné jako zátiší pro zobrazení a zdobení. Umělci rádi malovali květiny ve spojení se ženou, aby lépe zdůraznili její krásu.

Kytice jako malba

Květinové umění na stěnách

Pro 2019 trend mětská džungle a v 2020: představuje rostliny ve všech barvách a tvarech. Rostliny jsou skutečným požehnáním ve městech: zahrady, zelené plochy, balkony nebo na vlastní zdi jako umění.

Pokud nechcete vyzdobit svůj domov jenom v zelené, pak můžete použít vybrát umělecké tisky pouze barvách, které odpovídají vašemu domovu. Nabízíme květinové a zahradní motivy, které vyhovují všem stylům a nesou to jenom díla od slavných umělců, jako jsou Claude Monet, Vincent van Gogh, Gustav Klimt a Pierre-Auguste Renoir. Současné umění a fotografie jsou také v našem repertoáru a přinášejí do květinového rája nové perspektivy.

Floriografie - řeč květin

Květiny jsou ideální pro vyjádření vašich pocitů. Každá květina má svůj vlastní význam. Takže kytice může být jako báseň, pokud zvolíte správné květiny. Úžasná věc na květinách je: jsou vhodné pro romantickou i platonickou lásku a jsou skutečným poutačem - ať už jako klasická kytice nebo moderní umělecká reprodukce.

Obrazy rouží jako kvalitní umělecké reproducke na umělecký papír

Růže - královna květin

Zasloužila si růže se stát symbolem lásky? My to přesně nevíme, protože růže může vyjářit nejen vášeň a krásu, ale taky vděčnost a uznání. Její červená barva také komunikuje bezpodmínečnou lásku, zatímco růžová barva znamená začátek romantických pocitů. Fialové růže znamenají velký obdiv a mohou taky znamenat lásku na první pohled. Bílé růže symbolizují nevinnost, věrnost a jsou vhodné pro dlouhodobé vztahy. Oranžové růže znamenají štěstí a bezpečí a žlutá růže vyjadřuje radost.

Lilie - tajná favoritka

Vyjádření pocitů ve viktoriánském věku? To se tehy prostě nepatřilo a nedělalo. Perfektním řešením pro citovou komunikaci byl tajný jazyk. Iris je známkou loajality. Byla pojmenována po bohyni Iris, která je symbolem duhy. Lilie je tedy v mnoha barvách a je znamení šťastných zpráv. V kyticích se často používá pro barevné tečky v lupínkách.

Kosatce na zdi a na uměleckom papíru
Obraz s gladioly pro moderní interiér

Mečík - hrdá hrdinka

V římské éře lidé se bavili v gladiátorských bitvách. Většinou bojovali proti sobě na život a na smrt dva těžko ozbrojení muži. Vítěz byl ověnšen mečíkem nebo gladiolem. V některých zemích je proto mečík stále symbolem vítězství. Špičatými listy zasáhne každého přímo do srdce.

Tulipán - květ barev

Červené a bílé tulipány, stejně jako růže, představují nekonečnou lásku. Žluté tulipány vyjadřují radost a soucit. Růžové označují začátek něžného milostného vztahu, zatímco oranžové již vyzařují čistou fascinaci. Tulipány, se objevují v mnoha barvách a jsou často zastoupeny v jarních kyticích. Ale buďte opatrní: kytice se sedmi barevnými tulipány říká: "Z lásky k vám jsem v sedmém nebi."

Abstraktní tulipány jako malba

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Warm Scandi

Warm Scandi

Dekorace teplem

 

Skandinávský styl nábytku dodáva teplé barvy a organické tvary.

Působivé malby

Maximalismus

Žijte svou individualitu

 

Maximismus dovedně umistní vaš charakter do středu vaši dekoraci.

NAHORU