Magnetické obrazy, desky, tabule, magnetická nástěnka, memo deska

Magnetické obrazy

Na míru jako vy!

Tištěná magnetická stěna

Magnetický obraz

Tento produkt je vhodný jako magnetická deska v hale, kanceláři nebo kuchyni. Magnetická deska je ideální pro pohlednice, nákupní seznamy nebo malou poznámku na papíře. Můžete také použít slabší kuchyňské magnety, protože tištěný materiál obsahuje vrstvu železa o tloušťce 0,25 mm. Pěkné a praktické, 2 v 1: Jednoduše vytiskneme požadovaný motiv v požadovaném formátu na magnetickú desku jen pro vás!

Tato magnetická stěna není vhodná pro ruční značení nebo ručně psané poznámky.

Magnetický obraz ze zadu. Robustní bezpečnostné zavěšení.

bez bílého okraje

Barva: dokonalý barevný kontrast
Magnetický effekt: velmi vysoký
UV protekce: 99 roční garance v interiéru
Kvalita: Ultra HD tisk
Zavěsný systém : masivní hliníkový čřyřúhelník na zavěsení
Zabezpečení proti korozi: závitové rohy
Čistota: strana zavěsnýho systému má úchytky s plstí
Praktický: inklusívně s nadstavitelným bezpečnostním systémem pro garanci pravého kosů a roviny v zavěsení.

SPACER 9

Dekorace s magnetickým obrazem na míru

Magnetický obrázek do kanceláře

Umění a mozek lze v kanceláři obzvlášť chytře zkombinovat: s velkou nebo malou magnetickou tabulí si můžete udělat pořádek v poznámkách a zajistit si uklizenou pracovnu.

Magnetické obrazy/ magnetický obraz jako adventní kalendář

Magnetické obrázky na zeď jako dárek

Magnetická tabule vám nabízí řadu možností pro nevšední umělecký dárek. Co například krásný motiv v podobě magnetické tabule, kterou použijete jako adventní kalendář?

Které magnetky můžem použít?

Můžete použít jakýkoliv magnet. Dokonce i slabé magnety drží. Ujistěte se pouze, že magnetky neobsahují ŽÁDNE OSTROHRANNÉ hrany, protože by mohlo dojít k poškození vysoce kvalitní magnetické desky.

Není nutné používat extra silné magnetky. Neradíme vám takéto vysoce výkonné magnetky, protože kvůli extrémní magnetické síle počase slabnou.

Vaše vlastní fotka jako magnetická tabule

Nahrát vlastní fotoku

Tisk Vašich Osobních Fotografií

 

Můžete si nechat vytisknout své fotografie na alu-dibondový papír, plakátový papír, papír pro výtvarné umění, lesklý fotografický papír, pravý akvarelový papír, trhaný ruční papír nebo dokonce na plátno.

Vyberte si přesně ten formát a materiál tisku, které nejlépe odpovídají vaší fotografii a vašemu interiéru. Přijímáme soubory ve formátech JPG, TIF, PDF nebo PNG. Soubory TIF a PDF by neměly obsahovat vrstvy. Exportujte PDF ve cílovém formátu a konvertujte písma na cesty.

Cenu si můžete spočítat výběrem jednoho z těchto formátů:

 

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru