DIY: Washi Tape – lepení

Máte také pocit, že vaše rámy pro obrazy jsou nudné? V takových situacích, hledajte nekonvenční řešení, nechte se inspirovat a udělejte si kreativní dekoraci sami. Naše nabídka je nejen kreativní, ake taky se snadno implementuje. Vše, co potřebujete, jsou maskovací pásky v různých barvách a vzorech.

Pásky moc nestojí, jsou univerzální a přicházejí v nesčetných barvách a vzorech. Vytvořte pro svůj vlastní designe. Vytvořte si autentický nebo excentrický rám nebo zvýrazněte jenom detail v obraze.

Vezměte si suvenýrové fotografie, staré obrázky a tištěné plakáty. Pověste a uspořádejte je na zeď. Pak pásku vezměte a připojte ji jako rámeček kolem vašich obrázků. Pokud chcete nastavit pouze akcenty, můžete pomocí pásky zvýraznit jednom jedno místo na obrázku.

Kreativné nápady s Masking Tape

Vyberte si barevnou pásku, která odpovída barvám vašeho interiéru, anebo si záměrně volte kontrasty. Barevné pásky vám dodájí dobrou náladu a výběr je hravý: tečky, pruhy, třpytivé, úzké, široké, bez ozdob anebo s... elegantné jsou taky monochromatické v černé, šedé nebo bílé barvě.

Nepotřebujete nůžky ani žádné speciální znalosti. Projekt pro kutily může být také velmi zábavný pro děti. Nechte ty nejmenší namalovat vlastné obrázky. Metoda maskovací pásky je pro tento projekt jako stvořená. Obrázky přímo na zdi jsou zvláště krásné v dětských pokojech.

Obraz: Portrét Helene Klimt- Gustav Klimt

S touto výzdobou určitě nic nepokazíte. Něco se nevydařilo? Něco se více hodí nebo to prostě již nemáte rádi? Prostě to ze zdi stáhnite! Vyjměníte vše snadno a beze poškození.


Nechte se inspirovat >>

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Nejkrásnější oobrazy pro vaši koupelnu

Umění v koupelně

Koupelna

 

Díky chytrým nápadům a správnému plánování se koupelna stane vaším oblíbeným místem.

Středozemský styl

Životní styl jedním slovemDolcefarniẹnte

 

Atmosféra slunečného jihu dává pocit pohody a dodovené.

NAHORU