Obrazy na míru

REPRODUKCE OBRAZŮ NA MÍRU V PERFEKTNÍM PROVEDENÍ

 

Umění nejlepší kvality za rozumnou cenu.

 

REPRODUKCE OBRAZŮ NA MÍRU V PERFEKTNÍM PROVEDENÍ

 

Umění nejlepší kvality za rozumnou cenu.

 

VÝROBA UMĚLECKÝCH OBRAZŮ PRO NÁROČNÉ

 

Umělecký tisk reprodukcí malovaných obrazů a fotografií pro nás není jen specialitou, ale také koníčkem z povolání. 

U olejomaleb a grafického umění se obyčejně míchá mnoho barev, které komplexně vyplní barevý prostor. Jinými slovy: paleta barevných zobrazení nejslávnějších umělců se nedá věrohodně zobrazit klasickými tiskařskými technikami. Běžné tiskárny mývají většinou obrovské problémy věrohodně zobrazit purpurovou barvu pozdního baroka anebo intenzivní červenou, zelenou a modrou barvu expesionismu. Pro nás jsou právě tyto barevné tóny samozřejmostí, díky tisku na 12-ti barevné tiskárně, která byla speciálně vyrobena tiskovým průmyslem pro secialisty v tiskařském oboru. Na aktualním trhu nenaleznete tiskárnu uměleckých obrazů, která by lépe reprodukovala barvy. S 2400 DPI garantujeme perfektní tisk bez poruch, chyb a závad.

 

 

 

KVALITNÍ REPRODUKCE OBRAZŮ NA MÍRU VYROBENÉ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI KVALITY

Tradičně ručně vyraběný neměclý papír Bütten je na trhu už od roku 1584

Tisk na akvarelový a ručně zpracovávaný papír od firmy Hahnemühle 1584

 

Hahnemühle: jenom velmi málo podniků se může pochlubit s dlhodobou rodinnou tradicy výroby jako německá papírovna Hahnemühle. Její výrobky jsou určeny jenom pro ty nejnáročnější. Papírovna byla založena v roce 1584 v Sollingu v južním Niedersachsku a od té doby až dodnes vyrábí a důmyslně dbá na kvalitu a odolnost svích výrobků. 

 

 

 

Papíry od firmy Schoeller jsou garancí vysoké kvality a trvanlivosti

Pro náš tisk si pečlivě vybíráme své dodávaltele materiálu. Stejně jako tomu bylo u našeho dodavatele papíru firmy Felix Schoeller, jejichž produkty jsou certifikované FSc a PEFC. Používame pouze takové materiály, které odpovídají našim vysokým nárokům kvality, rozlišení, odolnosti, trvanlivosti a jsou bez kyselých látek a rozpouštědel, které mohou barvy poškodit. Spolupracujeme se známými německými výrobci papíru jakými jsou Hahnemühle Fine Art,  Schöller Fine Art a švýcarský výrobce SIHL, kteří garantují konstantní a perfektní vlastnosti a kvalitu papíru.

Tisk na kartonový papír

KARTONOVÝ MATNÝ PAPÍR 230g

Tento papír je silným, hladkým a matným materiálem, který se skvěle hodí na jakýkoliv typ reprodukce. Může být použit pro motivy s pestrými barvami a komplikovanou grafikou. Hodí se především na reprodukce s rozsáhlým spektrem barev, protože má vysokou stálost barev a to až do 99 let. Chcete-li, můžete takovouto reprodukci doplnit rámem.

Reprodukce na skutečném ručně vyrobeném papíru

Ručně zpracovaný papír 210g Albrecht Dürer

Ručně zpracovaný papír od papírovny Hahnemühle má skvělý povrch pro reprodukci náčrtům výkresů a kreseb tuškou jako například mnohé z obrazú od Dürera. Hrany obraze na papíru můžou být dle přání zákazníka řezané anebo tradičně trháne ručně. Pro ještě lepší efekt doporučujeme výběr pasparta.  

Ručně zpracovaný papír German Etching

Ručně zpracovaný papír German Etching

 

Tento kvalitní ruční papír má sametově jemnou strukturu povrchu. Specifický ruční papír (German Etching) pochází z období Dürera, který jako první experimentoval s různými materiály. Dle přání našeho zákazníka mohou být hrany papíru stříháný nebo ručně trhány: 310 g/m˛ · 100% α-celulóza · barva bílá

 

 

Tisk na akvarelový papír

Akvarelový papír William Turner 210g od výrobce Hahnemühle

Tento typ papíru je především ideální pro reprodukce obrazů malovaných akvarelovými barvami. Má přírodně bílou barvu a vyrábí se z derivátů bavlny. Dle přání našich zákazníků mohou být hrany papíru stříhané anebo ručně trháné. Aby obraz vynikl doporučujeme si zvolit paspartu.

Torchon

Tlustý akvarelový papír TORCHON

 

285 g/m˛ · 100% α-celuloza, barva světle bílá - pojem „Torchon" pochází z francouzštiny a označuje „hrubou strukturu". Tento vysoce jakostní papír určený k tisku zaručuje věrnost barev, detailů a trojdimenzionalitu reprodukovaného uměleckého díla. Reprodukce akvarelu na tlustý akvarelový papír TORCHON se téměř nedá rozlišit od originálního díla.

 

 

Plakátový papír 110g

 

Náš bílý plakátový papír je kvalitní. Papír je vrstvený, s dobrou odolností proti vodě a pověternostním podmínkám. Výhody: plakátový papír má dobrý poměr kvatity a ceny, má taky dobrou odolnost vůči UV-záření s minimálním faktorem žloutnutí. Tento materiál nemůže být dále rámován nýbrž se má používat přímo na stěnu jako plakát. Šířka jedné role plakátu činí max. 150cm.

 

Který materiál se nejlépe hodí pro Váš obraz?

 

Při výběru materálu je nejlépší vybrat si stejný materiál pro tisk jako ten, na který malíř původně maloval. Pokud malíř původně maloval na plátno, je nejlepší zvolit buď tisk na klasické plátno (s lakem anebo bez něj, přičemž lak dodá barvám jas a plátnu ochranu) anebo obraz nechat zhotovit jako olejomalbu. Pokud jste se rozhodli pro grafické umění, pak Vám doporučujeme ručně vyrobený papír, jehož hrany mohou být stříhané nebo trhané. Akvarelový papír se hodí pro všechny obrazy původně malované akvarelovými barvami.
 Pro fotografie se hodí fotografické papíry anebo pro více modernější vzhled tisk na plexisklo a hliníkovou desku.

 

 

 

 

Každá technika tisku na vlastní stránku

Vlastní fotky & obrazy

Vaše fotky jako tisk na plexisklo, hliník, sklo, dřevo, papír, plátno s lakem nebo bez, nebo ručně malované umělcem jako olejomalba.

Zvolte přesně velikosti pro tiskové médium, které nejlépe vyhovuje vaší fotografii a dekoraci vašeho interiéru.

Cenu propočítat spolu s Test-obrazem:

Pracujem s formáty JPG, TIF, PDF a PNG.

NAHORU