My o nás - 20 let v umění

Společnost MYARTPRINTS.CZ byla založená v roce 1999. Dnes je lídrem na trhu pro vysoce kvalitné reprodukce vyrobeny na míru. Od samého začátku stál individuální design jedinečných produktů a nejvyšší kvalita na nejvyšším rebríčku důležitosti majitele společnosti. Kromě toho je MYARTPRINTS.CZ místním dodavatelem. Všechny své rámy vyrábí ve výrobně v Hamburku a to již 20 let.

Od roku 1999 k hlavním hodnotám kvality pro výběr materiálů a dodávatelů patří rozmanitosti a dlouhoživotnost. Takhle se zformolala dnešní firemní kultura MYARTPRINTS.CZ. Společnost má dnes přibližně 40 zaměstnanců se může pochlubit s 20 lety solidního a zdravého růstu.MYARTPRINTS.CZ je online galerie pro jedinečné, dlouhotrvajíci a vysoce kvalitní obrazy a umělecké tisky pro zákazníky z celého světa. Nabízí širokou škálu produktů, četných tiskových médií, obrovský výběr a celosvětové dodání díky jedenáctim mezinárodním online obchodům v šesti jazycích.

cca. 40 zaměstnanců

Více než 1 milion spokojených zákazníků

Mezinárodně

Více než 20 let zkušeností

Unikátní umělecké tisky

Výroba v Hamburku

To je MYARTPRINTS.CZ

Produkce má svůj domov v Hamburku. Komletní výroba, účetnictví, marketing a zákaznické centrum má svůj domov přímo tam, kde má v budoucnosti být vystavena nová stanice Hamburg Altona-Nord.

Již v roce 2002 založil Hardy Schulz internetový obchod v anglickém jazyce a v následujících letech vyvinul stránky i dalších řečích. Dnes Frank Driessen zastupuje značku v KUNSTKOPIE.NL v Nizozemském a to přímo v Amsterdamu. Ve francouzském Antibes se nachází čtyřčlenný tým zodpovědný za trhy pro Francii, Itálii, Španělsko a Českou republiku pod vedením Jean-Gérarda a Ivety Anfossi.

Celkově je stránka MYARTPRINTS.CZ nyní k dispozici v deseti jazycích na šesti doménách po celém světě.

Přihlaste se k odběru e-newsletteru od MARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru