To je MYARTPRINTS.CZ

Produkce má svůj domov v Hamburku. Komletní výroba, účetnictví, marketing a zákaznické centrum má svůj domov přímo tam, kde má v budoucnosti být vystavena nová stanice Hamburg Altona-Nord.

Již v roce 2002 založil Hardy Schulz internetový obchod v anglickém jazyce a v následujících letech vyvinul stránky i dalších řečích. Dnes Frank Driessen zastupuje značku v KUNSTKOPIE.NL v Nizozemském a to přímo v Amsterdamu. Ve francouzském Antibes se nachází čtyřčlenný tým zodpovědný za trhy pro Francii, Itálii, Španělsko a Českou republiku pod vedením Jean-Gérarda a Ivety Anfossi.

Celkově je stránka MYARTPRINTS.CZ nyní k dispozici v deseti jazycích na šesti doménách po celém světě.

Hardy Schulz - řiditel a zakladatel společnosti MYARTPRINTS.CZ

Hardy Schulz je absolventem ekonomie a studoval obchodní administrativu se zaměřením na marketing a řízení podniku.

V roce 1999 založil první internetový obchod umění na zakázku: MYARTPRINTS.CZ. Po dobu 20 let vede společnost se sídlem a výrobou v Hamburku. Dnes mí firma kolem 40 spolupracovníků.

V srdci Hamburku, přímo mezi Eimsbüttel a Altonou, jsou všechny procesy ve společnosti, od účetnictví přes marketing a zákaznickou podporu až po přípravu tisku a kompletní výrobu, realizovány lokálně. V nizozemském Amsterdamu provozujeme pobočku pro země Beneluxu a ve francouzském Antibes pečujeme o "latinské" trhy. Celkově je náš servis MYARTPRINTS.CZ dnes k dispozici po celé Evropě a Severní Americe.

 

Cenný

Naším posláním je dodávat v naší manufaktuře velmi vysokou kvalitu. To začíná už při výběru motivů z archivů muzeí, u našich současných umělců a fotografů.

Máme kvalifikované mediální operátory, kteří díky své dlouholeté zkušenosti s uměním a digitální přípravou tisku vědí, co dělají. Dovedné řízení barev, kalibrace a profilování pomocí spektrofotometru jsou základem pro dokonalé umělecké tisky.

Naše první zaměstnankyně začala už v roce 2000 a dodnes je srdcem a duší naší umělecké kopie.

Efektivní

Jsme high-tech. Například v digitálním tisku je vždy lepší trochu víc. Běžná tiskárna používá přesně čtyři barvy, aby vytvořila kvalitní tisk. To ale sotva stačí pro pestrou barevnou škálu výtvarného umění a umělecké fotografie. Naše vlastní digitální tiskárna S.M.P. Sign Systems GmbH se však od roku 1993 zabývá digitálním uměleckým tiskem, a proto používáme pravděpodobně nejlepší UHD 12barevné umělecké tiskové systémy na světě. Tyto systémy snadno dosahují obrovských barevných rozsahů výtvarného umění a navíc poskytují zcela bezrastrované zobrazení obrazu. A to vše je UV odolné.

Udržitelnost

I my zanecháváme ekologickou stopu. Ale již řadu let podnikáme kroky, abychom ji neustále zmenšovali. Začíná to výběrem našich tiskových médií. Jsme téměř jediný výrobce tisků na plátno, který používá výhradně čistá bavlněná plátna. Nepoužíváme polybavlnu, která dominuje trhu z 95 %. Naše umělecké papíry a papíry Bütten pocházejí výhradně z udržitelně certifikovaných papíren v Německu. Umělecké tisky a obrazy na plátno jsou tištěny bez rozpouštědel, s vodou ředitelnými inkousty. Díky tomu byste mohli své plátno nakonec i kompostovat.

Exotické dřevo v rámování? Naše rámy vyrábí certifikovaný dánský dřevozpracující podnik. Používá se skandinávská borovice, protože skandinávská produkce borového dřeva patří mezi nejudržitelnější na světě. A také obrazové rámy pocházejí výhradně z Evropy a nikdy nejsou vyrobeny z tropického dřeva.

Tradiční

Tradice znamená, že vyrábíme obrazy tak, jak je lidé vždy dostávali v odborných rámovacích obchodech, tedy v opravdové manufakturní tradici. U nás nenajdete plastové rámy s vyměnitelnými magnety nebo kvalitu z hobbymarketu. Naše rámy na plátno lze znovu napnout a jsou vybaveny závěsným systémem. Zarámovaný umělecký tisk je pečlivě napnutý na bezkyselinovém kartonu, takže se nikdy nekroutí. Samozřejmě, dobrý umělecký tisk je hermeticky uzavřený se sklem a doplněný MDF zadní stěnou.

A tradice také znamená, že si s námi můžete osobně promluvit a nebudete zoufat nad automatickou telefonickou odpovědí.

Rozmanité

U nás uvidíte více obrazů než v Louvru, Ermitáži a Alte Nationalgalerie dohromady. Téměř není obraz, který bychom neměli na skladě. Kromě toho u nás najdete obrovský výběr kurátorských uměleckých fotografií a obrazů od tisíců současných umělců. Můžete si vybrat svůj oblíbený motiv z více než 500 000 obrazů - a to podle kolekcí, umělců, barev, stylů, velikostí, muzeí, doporučení, nabídek nebo také podle prodejního žebříčku.

A protože u velikosti, výřezu, tiskového média, barev pasparty a rámů máte vždy volnou ruku, každý obraz je nakonec jedinečným uměleckým dílem.

Kompletní

Tisk na plátno se stává dobrým obrazem na plátně teprve po napnutí na rám. A obraz na plátně by měl být připraven k zavěšení. Co vám to ale pomůže, když nemáte po ruce správný hmoždinku nebo ocelový hřebík? Podívali jsme se na naše produkty a pro každý hotový obraz jsme sestavili balíček s kvalitními materiály na zavěšení. Takže máte vždy na výběr. Chcete svůj obraz pověsit na jeden nebo dva body? Nebo dáváte přednost zavěšení na lano nebo ozubené plechy? Všechny systémy jsou součástí a díky pečlivě navrženému návodu k zavěšení je to stejně snadné jako v severských nábytkových obchodech. A žádné obavy, námi považovaný nejvhodnější závěsný systém je vždy předem namontován.
Máte rádi šikmo zavěšené obrazy? Samozřejmě, že v každém balíčku k zavěšení jsou i naše plechy s dlouhými otvory pro snadné vyrovnání.

Bezpečné

Je samozřejmostí, že nabízíme pouze bezpečné způsoby platby a žádné platební údaje neukládáme online. To vám dokazuje také certifikát TrustedShops, který to pravidelně ověřuje a jako ochránce spotřebitelů je předním poskytovatelem v celé Evropě. Pohled na naše hvězdičkové hodnocení vám ukáže, že jste u nás na nejbezpečnější straně. A to nejen u TrustedShops, ale také u Google, Facebooku, Trustpilot a mnoha dalších.

Také v oblasti dopravy jsme jedničkou. Naše oceňované obrazové krabice zaručují míru poškození pod jedno procento. A pokud by se přeci jen při přepravě něco pokazilo, stačí nám zavolat, ihned se o to postaráme a obdržíte svůj dokonalý obraz.

Naše firemní historie

Je to opravdu už 25 let? Když se ohlédnu zpět: ano, byla to opravdu dlouhá doba a to bychom měli oslavit.

 

Naše firemní historie pokračuje

Přihlaste se k odběru e-newsletteru od MARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru