Obývací pokoj s charakterem

Obývací pokoj s různými uměleckými tisky

Žijte se stylem

Obývací pokoj je zdaleka jedním z nejdůležitějších místností vašeho domova. Zde se rodina a přátelé scházejí a užívají si spolčných chvíl, oslav nebo párty. Je to ovšem taky místnost pro pokoj a odpočinek sledováním televize nebo čtením. Zařízení obývacího pokoje většinou odráží charaktery obyvatel.

Jak to vypadá přesně se liší u každého člověka. Zatímco jeden rád žije s co největším množstvím objektů, někteří to milují jednoducho, matně a monochromaticky. Moderní styly zařízení poskytují jasné formy a tradiční obývací pokoje žijí díky detailům.

Hledáte svůj vlastní styl?

V zásadě je pro nás poněkud obtížné rozpoznat náš vlastní styl? Pak se nejdřív podívejte na to existující.Chcete-li zjistit, jak váš domov vypadá, můžete si vytvořit barevnou paletu svého nábytku a věnovat pozornost tomu, pro jaké tvary máte sklon. To vám umožní stále více zužovat, dokud není jasné, jaký druh schématu podvědomě sledujete.

Řešení pro příjemné prostředí

Už jste se rozhodli pro určitou atmosféra vášeho doma? Možná jste byli poslední cestu do Maroka tak ohromeni, že poklady pocházejí právě z orientálního bazaru - inteligentně je integrujte do interiéru.

Vykouzlíte rozptýlené doplňky, krásné obrazy s barevnou hromadou orientálních koření.

Nebo vás více zajímjí jasné linie a jednoduchý design?

Pak zvolte velké obrazy bez kýčovitých motivů. Použijte hlavně studené a klidné tóny. Černobílé fotografie také vypadají skvěle.

Hvězdy na zdi

Odvaha k barvě

Nejjednodušší je implementovat styl nábytku, jehož hlavní charakteristikou je určitá barva. Základem je použít elegantní a klidné barvy. Pak si můžete hrát s barevnými akcenty v detajlech. Kombinace dominantních neutrálních barev a barevných akcentů je receptem k úspěchu dekoraci v interiéru - můžete také experimentovat s paletou odtínů barev.

Každá barva má několik odstínů. Fanoušci barev mohou na webu zvolit díky pomůcky "hledání dle barev " jenom obrazy správných barev. Vyberte je tak, aby se barvy navzájem nekousali. Se vzrušujícími barvami dostane obývací pokoj správnej kop. Různé oblasti místnosti jsou pak spojeny jednou silnější dekorační barvou.

Pokud ste si není jisti, zda barvy vzájemně harmonizují, pak je nechte neutrální i v obrazech a umístnite je na centrálním místě na zeď. Díky takovým trikům dosáhnete mnoderního designu.

Umění na zdi

S uměleckými obrazy můžete udělat hodně. To je patrné také v obývacím pokoji, kde specificky umístěné umění může být jasným dekoračním prvkem, které změní váš interiér.

Naše umění se individuálně přizpůsobí vašim požadavkům. Nabízíme vám rozmanitost, se kterou můžete získat, co právě potřebujete. Nezáleží na velikosti, formátu nebo materiálu, protože u nás se vše vyrábí na míru.

Nechte se inspirovat >>

Všechny obrázky na této stránce

Milovníci umění zde pokračujte ve čtení:

Lagom

Švédský životní styl a způsob života

 

Lagom slibuje rovnováhu jako života tak i dekoraci a interiéru.

Správné umístění olejomaleb - tipy pro péči a čištění olejomaleb.

Tipy pro olejomalby

Správné umístění olejomaleb 

 

Tipy pro péči a čištění olejomaleb a jak je správně prezentovat.

NAHORU