Zadní blind rám

ZADNÍ BLIND RÁM Z PRAVÉHO DŘEVA A Z LESŮ O KTERÉ JE PEČLIVĚ POSTARÁNO

Používame pouze tradičně vyrobené zadní rámy (blind rámy) z pravého dřeva. Dřevo dovážíme pouze z Finských lesů, které jsou chráněny prěd odlesňováním. Všechny naše zadní blind rámy mají certifikát FSC pro ochranu lesů.


Tisk na plátno se zadním blind rámem


Pokud se rozhodnete pro reprodukci na plátno (tisk nebo malba), bude plátno napnuto na dřevěný rám gallery wrap : okolo vybraného obrazu  automaticky přidáme 5 cm zrcadlový okraj  s pomocí kterého bude obraz bezchybně napnut na dřevěný rám. Strany obrazu se zrcadlovým okrajem mají stejnou barvu jako obraz.

Olejomalba se zadním blind rámem


Pro všechny naše olejomalby si můžete zvolit přesný formát a přidat také dřevěný rám. Obraz bude zasazen do rámu, jak je znázorněno na obrázku níže. Okraje plátna jsou částečně přebarvené. Některé části na straně zůstanou bílé. Dodá to originální charakter olejomalby.

Tisk na plátno s blind rámem (přední strana)
Olejomalba s blind rámem ( přední strana)
Olejomalba s blind rámem (zadní strana)

Zpevnit plátno a olejomalbu na blind rámu

Samozřejmě používáme pouze kvalitní dřevěné rámy, které udržují plátno dlouhá léta napnutá. Pokud by plátno přece jen povolilo, můžete jej napnout pomocí kladiva. Opatrně položte obraz na kus kartonu, anebo látky z přední strany a zatlučte hřebíky v rozích na zadní straně obrazu. Plátno se tím napne a obraz bude opět vypadat jako nový. 

Zpevnit plátno na blind rámu
NAHORU