Malby a portréty napr. Mozarta.

Malby &
umělecké repodukce
od Myartprints.cz

Vaše nejoblíbenější obrazy
budou ručně malované dle
vaších představ.
Sami si určíte dimanze a materiál.

OLEJOMALBY NA MÍRU do velikosti XXXXL

TRADIČNÍ VÝROBA A PÉČE

Při výrobě olejomalby na míru používáme tradiční techniku malování pomocí pravých olejových barev na klasické malířské plátno. Tradičně se nepoužívá žádný předtisk anebo jiné technické vymoženosti.

 Je samozřejmostí, že u tohoto typu reprodukce nemalují obrazy stroje, ale lidé a to tahem štětce. Originální umělecké obrazy nejsou velké většině z nás dostupné, protože se vyskytují v různých muzeích po celém světě. Díky MYARTPRINTS.CZ můžete objevovat všechna tato díla velkých umělců a to va všech velikostí s rámem dle vlatního vkusu.

 Neděláme prácu Konrad Kujau q tehdy detaily na obrazech nebo barvy se mohou v nepatrných detailech odlišovat. A protože naše obrazy nejsou staré přes sto let, nenaleznete na jejich povrchu škrábance nebo trhlinky, které se často vyskytují u starých obrazů.

Liotard - čokoládové děvče
Monet - slunečnicová kytice
Mona Lisa od da Vinci
Vincent van Gogh - větva kvetoucího mandlovníka
Friedrich- Poutník nad mořem mlh
Gutav Klimt - polibek
Kramskoi  - neznáma
Benátky -
Farmářská záhrada se slunečnicami
Mucha - měsíc
Renoir - Váza s květinami

Malby od známých umělcůOLEJOMALBY DLE MALÍŘŮ »

VÝROBA OLEJOMALEB

Díky našim zkušenostem ve výrobě olejomaleb a spolupráci se zkušenými malíři Vám můžeme garantovat nejlepší kvalitu na trhu. Při výběru obrazu nejste vázání přesnou velikostí originálu, ale můžete si požadovanou velikost sami vybrat. Vždy se dá vybrat délka nebo šířka, druhý rozměr je automaticky dopočítán, tak aby měl obraz správné proporce.

OLEJOMALBA NEBO TISK NA PLÁTNO?

VAŠE FOTOGRAFIE JAKO OLEJOMALBA

Detail obrazu dívka s perlou

OLEJOMALBA

Chcete-li originální obraz, pak je olejomalba na plátně malováná umělcem přesně to, co hledáte. U malby olejovými barvami můžete pozorovat tahy štětcem a také vnímat zářivé barvy této reprodukce. Jelikož se jedná o obraz malovaný v nedávné době neuvidíte žádné trhliny v barvě nebo jiné známky stárnutí, které jsou typické pro starší originály.

Detail reprodukce tisku na plátno: Vermer, dívka s perlou.

TISK-
NA PLÁTNO

Pokud Vám při reprodukci obrazu záleží především na přesnosti všech barevných odstínů a přesnosti i těch nejmenších detailů, pak Vám doporučujeme zvolit si reprodukci tištěnou na plátno. Můžete si zvolit způsob výroby- tisk na plátno s lakem, který dodá plátnu jas typický pro olejomalby. Lak se nanáší na vytištěné plátno pomocí válce.

GARANCE ANONYMITY

 

Chcete-li si nechat vyrobit olejomalbu nebo tisk Vašeho vlastního obrázku nebo fotografie, jednoduše nám je odešlete a zvolte si rozměry a způsob reprodukce. Přitom Vám garantujeme úplnou anonymitu. 

Váš obraz může být reprodukován i jako olejomalba, můžete si jej dále upravit, přistřihnout a nebo k němu vybrat vhodný rámeček.

ODESLAT OBRÁZEK »

NAPROSTO JEDNODUCHÉ

 

Nechte si na míru udělat obraz z vlasní fotografie Vašeho rodinného alba. Potřebujete pouze Vaši digitální fotografii, kterou nám odešlete přes naši internetovou stránku. Na odeslání nepotřebujete žádné jiné komplikované softwary anebo aplikace.

 

VÍCE INFORMACÍ »

NAHORU