Olejomalby

Ručně malované obrazy pravými olejovými barvami na plátno. Nechte si namalovat svou jedinečnou olejomalbu v požadovaném formátu

Obrazy bestsellerů

VÝROBA OLEJOMALEB

Váš oblíbený motiv reprodukujeme jako olejomalbu ve velikostech od S do XXXL. Naše obrazy jsou vytvářeny ručně, tradičními technikami s použitím pravých olejových barev a pláten. V závislosti na zvoleném uměleckém období obdržíte dílo s výraznými nebo neviditelnými tahy štětce, kteříé respektují techniku originální malby.

Klasické malířské umění až do 19. století. Povrch úmyslně nezanechává žádné tahy štětce. Obraz: flétnový koncert Frederika Velkého ze Sanssouci

Klasické olejomalby

Klasické díla, které vznikli před 19. stoletím. Nevykazují jasné tahy štětce, protože to velcí mistři odsudzovali. Za umění se tehdy považovalo co důvěryhoděší reprodukovat danou realitu. Proto se klasické práce namalovali bez jasně viditelných čár.

Od 19. století byly do umění vědomě zahrnuty tahy štětce.

Více moderních olejomaleb

Zejména od impresionismu umělci vědomě používají při malování výrazné tahy štětcem. Obrazy již neznázornují dokonalou reprodukci skutečnosti, ale snaží se zobrazit náladu s tím dojmout pozorovatele. Objevte reprodukce, které vás nadchnou.

Díky našim zkušenostem ve výrobì olejomaleb a spolupráci se zkušenými malíøi Vám mùžeme garantovat nejlepší kvalitu na trhu. Pøi výbìru obrazu nejste vázání pøesnou velikostí originálu, ale mùžete si požadovanou velikost sami vybrat. Vždy se dá vybrat délka nebo šíøka, druhý rozmìr je automaticky dopoèítán, tak aby mìl obraz správné proporce.

Detail reprodukce tisku na plátno: Vermer, dívka s perlou.

TISK-
NA PLÁTNO

Pokud Vám pøi reprodukci obrazu záleží pøedevším na pøesnosti všech barevných odstínù a pøesnosti i tìch nejmenších detailù, pak Vám doporuèujeme zvolit si reprodukci tištìnou na plátno. Mùžete si zvolit zpùsob výroby- tisk na plátno s lakem, který dodá plátnu jas typický pro olejomalby. Lak se nanáší na vytištìné plátno pomocí válce.

Detail obrazu dívka s perlou

Skutečná olejomalby

Chcete-li originální obraz, pak je olejomalba na plátnì malováná umìlcem pøesnì to, co hledáte. U malby olejovými barvami mùžete pozorovat tahy štìtcem a také vnímat záøivé barvy této reprodukce. Jelikož se jedná o obraz malovaný v nedávné dobì neuvidíte žádné trhliny v barvì nebo jiné známky stárnutí, které jsou typické pro starší originály.

OLEJOMALBA NEBO TISK NA PLÁTNO?

Naše tipy

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru