Plakáty a posters

 

✓ Rozsáhlý výběr uměleckých děl
✓ Vyberte si velikost dle svých preferencí
✓ Nejlepší tisk s ultra vysokým rozlišením HD
✓ Odolné inkousty proti UV záření

 

Umělecké sbírky
Plakáty a tisky objednat on-line.

Plakáty a posters na míru pro jedinečnou výzdobu zdi

 

Na MyArtPrints.cz věříme, že umění má být sdíleno. Proto nabízíme široký výběr slavných obrazů, současného umění a plakátů na míru, vše za ceny, které vyhovují vašemu rozpočtu. Díky našemu snadno použitelnému nástroji pro personalizaci můžete vytvořit vlastní výzdobu stěn, která dokonale ladí s vaším domem nebo kanceláří.

Ale to není vše! Nabízíme také tisky na plátno na dřevěných rámech a napnutá plátna pro ty, kteří chtějí tisky umělecké kvality. A hledáte-li dárek pro někoho jiného? Není problém! Naši odborníci vám rádi pomohou vybrat dokonalý obraz z našeho katalogu, který vyhovuje všem vkusům a rozpočtům.

Projděte si naše kolekce a objevte svého oblíbeného umělce! V naší expozici najdete plakáty slavných mistrů jako Salvador Dalí, Pablo Picasso, Edward Hopper, Joan Miró, Marc Chagall a mnoho dalších. Ale nechte se také inspirovat díly klasického modernismu, surrealismu a pop artu!

 

Plakáty na zakázku od současných umělců

 

Upravte si svůj plakát výběrem uměleckého obrazu z tvorby francouzských, evropských a světových současných umělců. Ať už jde o slavný obraz nebo nové dílo, najdete ideální plakát pro dekoraci vašeho domova nebo kanceláře.

Plakáty s osobními fotografiemi současného umění

 

Pokud hledáte způsob, jak vnést do svého domova trochu současného umění, vyberte si plakát s osobní fotografií od jednoho z našich současných fotografů.

Máme k dispozici více než 20 000 fotografií, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte fotografii, která nejlépe vyjadřuje vaše zájmy nebo osobnost, a nechte ji reprodukovat jako plakát, který můžete pověsit na zeď nebo darovat jako dárek.

Je obraz k dispozici pouze jako plakát?

 

Většina obrazů z naší online galerie může být objednána na materiálu dle vašeho výběru. U některých prací je však povolen pouze tisk na plakáty v určené velikosti. V tomto případě nemůžete měnit velikost ani materiál. Máte však volný výběr rámečku obrázku a můžete si vybrat jednu ze dvou variant Passepartout.

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru