Plakáty od MYARTPRINTS.CZ


NEJZNÁMĚJŠÍ UMĚNÍ ZA MÁLO PENĚZ

PLAKÁTY PRO NEVŠEDNÍ ZDI

DEKORATIVNÍ PLAKÁTY

PLAKÁTY NA SKLADU

Umění velkých malířů za nízké ceny - u nás naleznete obrazy vhodné pro každého. Myartprints.cz nabízí velké množství plakátů, které na rozdíl od malovaných reprodukcí nejsou vyráběny na míru, ale jsou tištěné našimi dodavateli plakátů nebo přímo Myartprints.cz. Tyto plakáty, které nabízíme, mají již předem daný formát.

I přesto, že velká většina plakátů z našeho katalogu (25 000) může být tištěna nebo namalována jako olejomalba, nemohou být plakáty vyrobeny jednokusově nebo na míru z důvodu ochrany autorských práv. Autoři, jejichž díla reprodukujeme jako plakáty, jsou živí nebo ještě neuplynula doba 70 let od jejich smrti (Salvador Dali, Pablo Picasso, Andy Warhol, René Magritte, Henri Matisse...) a práva na reprodukce mají výhradně jejich vydavatelé.

Tito vydavatelé jsou našimi dodavateli a my Vám tímto můžeme rozšířit výběr. Zde si můžete prohlédnout naši nabídku plakátů (rámy můžete vybrat níže):
 

Prohlídněte si a objednejte si plakáty
PABLO PICASSO
Salvador Dali

Zde si můžete prohlédnout tisíce plakátů. Při kliknutí na plakát, který vás zajímá se vám zobrazí detailní informace o produktu zároveň s jeho cenou. Pořadí zobrazených obrázků si můžete seřadit podle potřeby.

Pablo Picasso patří neodmyslitelně k představitelům moderního umění a jeho umělecké díla patří k nejslavnějším dílům světa. Více než 100 plakátu Picassových děl jsou nabízeny v předem daných rozměrech (30x24 a 100x50 cm) s možností přenesení na plátno

Iluzionistický surrealismus Salvadora Dalího se zaobírá zobrazením nadměrných detailů a přesných maličkostí, které pocházejí ze světa snů a iluzí. Přitom jejich provedení působí na pozorovatele mimořádně realisticky. V naší nabídce si můžete vybrat z reprodukcí jeho originálních děl. Formáty reprodukcí jsou předem určeny (30x24 a 140x70 cm).

Všechny plakáty od Edwarde Hoppera
Všechny plakáty od Marca Chagalla
Všechny plakáty od Andyho Warhola
Plakát na plátně

PŘENESENÍ PLAKÁTU NA PLÁTNO

Pro plakáty, které nemohou být vyrobeny jednotlivě a na míru (jejich materiál a rozměry jsou předem dány) Vám i přesto nabízíme možnost zosobnit Váš plakát.

U Vámi vybraného plakátu můžete zvolit jeho přenesení na plátno. Tato možnost je k dispozici u každého plakátu. Přenesení plakátu na plátno mu dodá vzhled skutečného uměleckého díla, které může být zarámováno dřevěným rámem. Z obyčejnějšího plakátu můžete získat reprodukci na plátně, která evokuje originální dílo. Tuto metodu velmi doporučujeme. Pokud objednáte plakát s dřevěným rámem získáte tak reprodukci, která se více podobá obrazu na plátně.


Možnost "přenesení na plátno" automaticky nezahrnuje dřevěný rám (rám je třeba objednat v sekci "rámy".

Vaše fotografie jako plakát

Vaše fotografie jako plakát nebo jako obraz
Zvolte si Váš styl
a jednoduše objednejte!
NAHORU