MYARTPRINTS.CZ

Jean-Gérard Anfossi
+ 33 (0)4 93 61 79 17
jean-gerard(@)repro-tableaux.com
 

Pro redakce:

vzorkovník s materiály

» modely na míru

» Obrazy s vysokým rozlišením

Vánoce, sezona pro dekoraci

Hamburg, srpen 2018

Fanoušci dekorace interiérů se už nemůžou dočkat na novou sezónu ozdobení. Také na stěnách se bude oslavovat! Trend je "méně je více". Purismus je prolomen hravými detaily, retro designem v čerstvých barvách nebo ušlechtilým vzhledem zlata.
Pro tých, který hledají efektivní a vánoční trend v rámci jasného uspořádání prostoru ...


ČÍST DÁLE»

Deco trend: hnědá je zpět

Hamburg, červenec 2018

Barvy mají obrovský vliv na naši psychiku a naše tělo. Uklidňující tóny země přinášejí bezpečnost a ochranu, a proto jsou taky velmi oblíbené.

Zejména s ohledem na náš rychlý čas se zdá, že lidé touží po ústupu, který jim dává klid a bezpečí.

Zákazníci MYARTPRINTS.CZ si mohou vybírat z více než 250 000 motivů, nebo si nechat do svého bytu vytisknout vlastní fotku.


ČÍST DÁLE»

Trend Městská džungle

Hamburg, červen 2018

Klíčové slovo: zelená. Od tapet s květinovými vzory až po tisk fotografií s rostlinnými motivy. Zákazníci MYARTPRINTS,CZ mají k výběru z více než 250 000 motivů nebo si můžou nechat vytisknout vlastní fotku a přeměnit svůj byt na městskou džungli.


Zvláště účinné jsou velmi rozšířené sekce, rostlin tzv. makro záběry. Například obrazy listů odhalují jejích struktury, které by jinak zůstaly skryté, nebo drobné kapky dopadajíci na listy...


ČÍST DÁLE»


VÍCE INFORMACÍ»

Hamburg, červenec 2017

Na láskyplně prostretém stolu to chutná mnohem lépe. MYARTPRINTS.CZ, největší evropský vydavatel uměleckých tisků na míru, nyní taky nabízí: tisk na dřevěné desky - obrazy pro pro náročné.

Pro tisk na dřevo používa MYARTPRINTS.CZ přímí tisk na dřevo, nepouýívame zádny film nebo jiné povlaky. Výsledek je skutečně jedinečný tisk, protože typickí stuktura dřeva je stále viditelné ...


VÍCE INFORMACÍ »

Vánoční strom jako dekorace zdí

Hamburg, září 2016

Žádné stresové nákupy, žádný roztřesený stojan na vánoční stromek a už nikdy více jehličí na podlaze. MYARTPRINTS.CZ Vám mabízí obraz jako jedlu jako perfektní alternativou klasického vánočního stromu.

Pro tento strom je dokonce i v nejmenší místnosti chaty dosti místa. Jedle jako obraz na plátno s rámečkem nebo bez rámu, vykouzlí okamžitě Vánoční náladu ...


ČÍST DÁLE»

Umění místo kýče k oslavě

Hamburg, srpen 2016

24 malých obrázků, každý den nový a krásný: Adventní kalendář MYARTPRINTS.CZ inspiruje nejen milovníky umění, ale taky širokou veřejnost.


ČÍST DÁLE»

Obraz na obraz

Hamburg, duben 2016

Náčrtky, moderní grafika nebo fotografie: malé obrazy mohou mít stejný efekt jako velký obraz. Formace ve tvaru A nebo O jsou tou správnou prezentací.

Mnoho obrazů na stejné zdi - nemusí působyt neklidné. V současné době je velmi módní prezentace obrázek vedle obrázku. Obrázky se navzájem dotýkají a vytvářejí dojem jedne linie ...


ČÍST DÁLE»

Umění v kuchyni

Hamburg, leden 2015

Každý, kdo si hled! obraz, si nejdříve vzpomene na obraz nad pohovkou, nad postelí a pak možná ještě v chodbě. MYARTPRINTS.CZ., největší evropský vydavatel zakázkových uměleckých tisků, dokazuje, že umění se také může přenést do v kuchyně a prinést správny akcent v dekoraci.

Zejména klasické a figurální umění nabízí mnoho motivů, které jsou součástí tématu pro „vaření a stravování“. Nemusí to vždy být zátiší, ale i ilustrace bylin, ovoce a zeleniny z botanických knih ...


ČÍST DÁLE»

Umění s wow efektem! Potisk přímo na dveřo

Hamburg, srpen 2014

Skříně a komody jsou obvykle pouze nezbytným úložným prostorem- bez dekoračních prvků. Teprve když nábytku odáte braz na zed, místnost dostane nové čaro: MYARTPRINTS.CZ. největší evropský vydavatel uměleckých tisků na míru vámm dodá správny obraz., Na vyžádání se dají taky tisknout dveře skříněk a další hladké povrchy - zatím jediný dodavatel na míru na trhu ...


ČÍST DÁLE»

Mušle, mořské a námořní chvíle

Hamburg, květen 2014

Celý rok se těšíme na letní dovolenou - nejlépe u moře se sluncem a pláží. Ale jakmile se konečně trochu uvolněníme, je čas vrátit se spět a léto již skončilo. MYARTPRINTS.CZ vám ukáže, jak správná dekorace pomáhá prodloužit pocit z dovolené.

Na naši webstránce si můžete nechat nejen vytisknout vlastné fotky z dovolené, ale taky zde najdete nespočetné množství obrazů moře, zapadajícího slunce, děti hrající se na pláži a plachetnic. Tohle všechno si můžete vzít s sebou domů ...


ČÍST DÁLE»

Bohatě zdobené: nové bohatství

Vánoce nejsou jen oslavou lásky, ale také časem pro rodinu. Bohatě naloýený stůl, velkorysé jídlo, krásné dárky - může to být o něco víc: čas pro dekoraci a výzdobu. MYARTPRINTS.CZ dokazuje jak klasické obrazy můžou účinně zapůsobit a přinést nové bohatství do vašeho domova.

Když jsou zlaté a stříbrné rámečky zavěšeny vedle obrazy na jednoduchém zadním rámu, dodají dekoraci moderní vzhled a vypadají velmi skvostně. MYARTPRINTS.CZ dodá obrazů nový vzhled ...


ČÍST DÁLE»

Dekorace: více odvahy pro vlastní styl

Hamburg, 7. června 2013

To nemusí vždy být Mona Lisa! Pokud chcete okrášlit svůj domov, stojí za to hledat u méně známe umělecká díla. MYARTPRINTS.CZ největší evropský vydavatel zakázkových reprodukcí ván ponůže při výběre. Například pocta ženy je dílem umělce Endreho Rodera. Angličanove fotografie ukazují většinou ženy v různých situacích. Jeho obrazy nesou jeho nezaměnitelný podpis : úcty k ženskosti: hravé nebo lascivní, společenské nebo osamocené... Na stránce MYARTPRINTS.CZ najdete éměř 200 motivů od tohoto unámeho umělce. Ve správném sestavení vyzaří na vače zdi romantickou atmosféru.


ČÍST DÁLE»

Malba vysnívanžho obrazu

Hamburk 18. března 2013

Umění nadstandartních velikostí nabízí MYARTPRINTS.CZ, největší evropský vydavatel uměleckých výtisků na míru! Obrazy ve formátu XXL mohou být tištene na jemných netkaných tapetách. K výběru je více než 200 000 motivů.

Tapety mají jemnější strukturu než běžné fototapety. Jejích vlastnosti dobe odpovídjí k aplikaci na jemné omítce, nebo na nanášení nátěr. To vytváří dojem, že to není jen tapeta, ale vlastně nástěnná malba. MYARTPRINTS.CZ přikládá velký význam i detailům v předtisku: diapozitývy originálů pochádzejí z muzejí a od kvalifikovaných fotografů.


ČÍST DÁLE»

Jen modré, modré, modré jsou moje obrazy

Hamburk, 28. ledna 2013

Hebká staro růžová nebo zářivě růžová, teplé zemní tóny nebo chladné modré barvy dodávají pokoji atmosféru! Aby jste zmodernizovali nebo dodali charakter pokoji, nemusíte kupovat nový nábytek ani novo malovat vaše stěny. Změnu můžete dosáhnout s kombinací obrazů. Při hledání vhodných obrazů Vám na stránce největšího evropského vydavatele uměleckých tisků MYARTPRINTS.CZ pomůže vyhledávání dle barev.
Na webových stránkách MYARTPRINTS.CZ návštěvníci můžou nalézt vhodné obrazy díky pomůcke: hledání dle barev ...


ČÍST DÁLE»

Klasické obrazy - v nové -sceně

Hamburk, 08. listopad 2012 

Renesanční malby, starí mistři, barokní nádhera? - Klasické umění může být velmi moderní, pokud je řádně inscenováno. Nápady od MYARTPRINTS.CZ. největšího evropského vydavatele zakázkových reprodukcí, jsou důkazem elegance a stylu. 

Mnoho lidí má doma starých obrazů, ale mají strach je dát do své dekoraci, “říká Hardy Schulz, ředitel společnosti MYARTPRINTS.CZ."Díla minulých století jsou často obzvláště výrazná a proto je potřebné vědet jako je zmodernizovat aby to nepůsobilo neúctivo."


ČÍST DÁLE»
Obrazy vánočních stromků © MYARTPRINTS.CZ

Vánoční triky

Nadčas Hamburg, 22. srpna 2012

Oslavte krásné Vánoce s kreativní výzdobou: MYARTPRINTS,CZ k tomu dodává správné nápady. Obrazy s vlastními texty a zprávami jsou vhodné jako osobní dárek pro Vaši blízkou, rodinu nebo přátele. A pokud doma nemáte vánoční stromeček, budete si moci vytvořit svůj vlastní - eklologický a nadčasý. Útulnou atmosféru do vašeho domu dodájí umělecké obrazy.
Všechno na míru. ...

ČÍST DÁLE»

Který rám pro který obraz?

Hamburk, 24. července 2012 

Elegantní vzhled ve stylu galerie, nebo radi tradiční řemeslo? Charisma obrazu vždy závisí na prezentaci. MYARTPRINTS.CZ největší evropský vydavatel reprodukcí obrazů, má ve svém sortimentu více než 190 kvalitních rámů, které lze objednat i jako prázdné rámečky bez obraze. V současné době jsou v modě galerijní rámy a mezerou mezi obrazem a rámem, tisk na plexisko a hliníkouvou desku a taky klasické zadná rámy při tisku na plátno..

Zadný rám, nebo blind rám je nejjednodušší a nejautentičtější způsob, jak prezentovat obrazy na plátně. Plátno je upevněno na dřevěném rámu. "Zadný rám je levný a nadčasový," vysvětluje Hardy Schulz, ředitel ...


ČÍST DÁLE»

Vzdušná dekorace akvarelového a ručného papíru

Hamburg, 22. května 2012

Jemné linie, malé motivy, světlé barvy - ne každé umělecké dílo potřebuje silný rámeček, aby se zdůraznil jeho efekt. Rovnoměrné kresby, historické rytiny a drobná díla na kvalitním papíru jsou také bez rámu hezké. Ručné a akvarelové papíry jsou obzvláště hodí pro tento vzdušný způsob prezentace.

Volně seskupené a připevněné ke stěně kovovými spony, vykouzlí malé motivy hravou atmosféru v každém pokoji. Záleží především od výběru správného papíru ...


ČÍST DÁLE»

Velké umění s velkými umělci

Hamburg, 11. listopadu 2011

"Velký a krásný!" - Toto motto platí i pro umělecká díla v každém domě. Řádně představený obraz může dát charakter celé místnosti. MYARTPRINTS.CZ největší evropský vydavatel uměleckých tisků na míru produkuje obraz v požadované velikosti a na vámy vybraný materiál. Od Mony Lisy k Dürerové veverce, všechny obrazy mohou být vyrobeny v nadstandartných velikostech. K výběru je celkem 200 000 motivů.

"Je úžasné, jak moderní mohou být staré obrazy, když se zvětšení," vysvětluje Hardy Schulz, ředitel firmy...

ČÍST DÁLE»
NAHORU