Rámy pro každé umělecké dílo

Rámy na obrazy

Naše společnost nabízí široký výběr rámců, od ručně vyráběných barokních rámců na míru až po moderní designové rámy. Nabízíme také zlaté rámy, které dodají vašemu umění nádech elegance. Máme speciálně navržené rámy pro galerie. Kromě toho nabízíme rámy s dutým spojem, které vašemu uměleckému dílu dodají hloubku. Máme také další možnosti rámování, abychom vyhověli všem vašim potřebám v oblasti rámování.

✓ Muzejní kvalita ✓ Výroba na míru ✓ Se zavěšovacím systémem ✓ Výrobní honování ✓ Pečlivost výběru materiílů ✓ Zadné rámy s certifikátem pro ochranu lesů

Ručně Vyráběné Rámy

 

Zde je široký výběr modelů rámů, které byste mohli zvážit při dekoraci vašeho domova.

Nebojte se strávit čas výběrem dokonalého rámu pro váš obraz, protože to zcela změní celkový vzhled vaší interiérové dekorace.

Barokní rám zlato - èerný

Výroba Rámu na Zakázku

 

Ručně vyráběné rámy od MyArtPrints.cz jsou vyráběny na míru podle pokynů zákazníka. Každý si může vybrat formát svého obrazu, včetně paspartu, a také odpovídající rám. Obraz s rámem na míru je poté vyroben a dodán zákazníkovi!

Naše rámy na míru jsou ručně řezány, spojovány a montovány bez použití šroubů. Používáme pouze kvalitní přírodní dřevěné lišty a vyhýbáme se syntetickým materiálům nebo hliníku.

Nabízíme široký výběr stylů rámování, od jemných po tlusté, od klasických po moderní. Jedině rámy ze syntetických materiálů a hliníku nejsou na našem webu nabízeny.

Výběr rámu je stejně individuální jako výběr obrazu. Jakmile si vyberete formát vaší reprodukce, stačí si jen vybrat rám, který se automaticky přizpůsobí požadovanému formátu. V interaktivním studiu si můžete prohlédnout výsledek vašeho výběru, přičemž jsou respektovány proporce mezi rozměry rámu a obrazu.

Kromě toho vám interaktivní studio umožňuje vybrat si barvu pozadí zdi, abyste si mohli udělat představu o tom, jak by mohl váš obraz vypadat ve vašem domově, což vám může ušetřit chyby vkusu.

Olejomalba se zlatým rámem

Young Bohemian Serb von Charles Landelle rafinovaný zlatým rámem

Kresby linkou s dřevěným rámem

Grafické umění s dřevěným rámem.

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru