Viva España

 

Siesta, fiesta a spousta radosti: Španělsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě, a to ne bez důvodu. Země se vyznačuje bílými písečnými plážemi, krásnými pobřežními silnicemi a malebnými rybářskými vesnicemi.

Španělský středomořský dekor žije v výdy y teplých barvách: oranžové, hnědé a terakotové barvě. V kombinaci s robustními kusy nábytku ze dřeva a s kamennými zdmi se dosáhne udělat útulné prostředí po celý rok.

 

Španělský životní styl vám přinesou domů letní umělecké tisky s typickými olivovníky, tyrkysovým mořem a dobrou náladou.

Objevte letní motivy »

Provence par excellence

 

Romantická elegance Riviéry: jižní Francie zaujme nábytkem ze světlého dřeva, elegantním mramorem a příjemným prostředím.

Stěny ve výrazných barvách, které jsou typické pro oblast Středomoří, jako je terakota, oranžová nebo okrová. Obzvláště oblíbené jsou také fialové tóny, které připomínají pole francouzské levandule.

Provence je obzvláště oblíbená u 'High Society'. Vysoce kvalitní umění na stěnách vytváří hollywoodský nádech Azurového pobřeží.

Objevte Riviéru »

Řecká svěžest

 

Bílá a modrá nejsou jen barvy řecké vlajky, ale kombinaci těchto barev najdete také všude jinde. Fasády bílých domů s modrými střechami jsou typickými prvky na populárních řeckých ostrovech, jako jsou Mykonos nebo Santorini.

Řecko, které se vyznačuje Středozemním mořem, olivovníky, dobrým vínem a jasným slunečním svitem, je konečnou prázdninovou destinací pro mnoho turistů. Díky námořním obrazem na stěnách si můžete přinést dovolenou přímo k vám domů.

Objevte prázdninovou kolekci »

Bella Italia

 

Itálie je známá svým vkusem pro umění a design. Zvláštní italské kouzlo najdete v kombinaci moderny a klasiky.

Pouto medzi katolickou církví prostřednictvím Vatikánu a dlouhá historie Římské říše dodnes formují zemi. Tato dlouhá historie si i nadále nalézá cestu do italského interiéru nadčasovým způsobem.

Renesance, která vznikla v Itálii, se svými velkými umělci jako da Vinci nebo Michelangelo patří k Itálii jako pizza, pasta a gelato.

Objevte umělecká díla z renesance »
Objevte umělecká díla z renesance »

Na dovolené

 

Nejkrásnější pláže, nejromantičtější západy slunce a nejpůsobivější mořští živočichové jsou poutače, díky nimž chce každý člověk alespoň jednou spatřit (střední) moře.

Objevte fotografie moře »
Summer Flux - Paulo Dias
Palmy na Lanzarote - Laura Nenz

Všechny obrázky

Nahoru