Naše plátno je pøesnì to samé, jaké znáte z umìleckých obchodù: ze pøedu bílé a ze zadu v pøírodních barvách s jemnou strukturou 1:1. Skládá se ze 100% bavlny a neobsahuje žádné chemické látky.

Tisk na pravé plátno 390g - 100% bavlna

Skutečné umělecké plátno

Tisk na pravé plátno s lakem 410g

S lakem

Tisk obrazů slavných umělců na umělecké plátno

Obraz na plátno se zadním rámem & dva varianty na pověšení

Obrazy jako tisk na plátno se zadním rámem a systémem na pověšení.

 

Tisk na pravý plátno, najlepši kvality pro perfektí reprodukce barev.
100% bavlna - jemná a matná struktura pøes tkanivo 1:1. Rámováni je moždný jenom se zadním rámem bez ozdobního rámu, 60 let garance pro stálost barev platí jenom pro interier. velikost reprodukce je možná o velikosti: do 2,20m x 25m, Udržba: hadr & èistá voda.

 


Pro výrobu zadních rámů výhradně používame dřevo z certifikovaných lesů pro ochranu ýivotního prostředí. Plátno můžete kdykoli na zadní rám dotáhnout a nanout ho.

Tisk na plátno s individuálním rámem

Rámy pro obrazy z naši manufaktúry

V našem katalogu nalezete obrazy velmi vysoké kvality. Mùžete si zakoupit reprodukce nejen malého ale také velkého nebo pøímo obrovského formátu. K tomu, aby byly detaily u velkoformátových reprodukcí perfektního rozlišení, pracujeme výluènì se snímky originálù, které nám byly pøímo dodány ze slavných muzeí anebo archivù. Pro tisk také vybíráme pouze ty nejkvalitnìjší materiály.

K obrazem máme vhodné rámečky, K výběru je kolem 200 různych rámů od zlatých barokních přes klasické až po moderní.

Pro zadné rámy (blind rámy) používame pouze pravé dřevo. Dřevo dovážíme pouze z Finských lesù, které jsou chráněny před odlesnováním. Všechny naše zadní blind rámy mají certifikát FSC pro ochranu lesù. Pro ozdobné rámy dřevo dovážímez Neměcka, Nizozemska, a Italka. Jsou přímo na místě takyzspracované a lakované.

Co se týka forem rámů, máte na výběr tenké, široké, tlusté, nebo jednoduché. Cena je poěítana automaticky pri výběru rámu. Pro rámy používame jonem dřevo, zýdny hliník nebo plast.

k modelům rámů

Vlastní fotka jako obraz tiskem na plátno

NAHORU