Tisk na umělecký plátno

Unikátné
obraz na plátno
a
tisk na plátno

Unikátné
obraz na plátno
a
tisk na plátno

PERFEKNÍ REPRODUKCE TISKU NA PLÁTNO & OBRAZY NA OKENNÍM RÁMU

200 000 olejomaleb, fotografií a grafického umění

Na naších stránkách Vám nabízíme nejen pěkné obrazy, ale také velmi kvalitní reprodukce. Díky technice tisku giclée print Vám zajistíme dlouhou životnost Vašich obrazů. Chceme, abyste jste se mohli z obrazů a jejich barev těšit ještě dlouhé roky. Proto u našich obrazů vybíráme pouze z nejkvalitnějších materiálů, barev a rámů. Pečlivě si vybíráme nejen plátno, ale také naše dodavatele zadních rámů, které používáme k výrobě podkladu, má certifikát FSC (Forest Stewardship Council), což je zároveň zárukou kvality.

Obrazy se u nás blíží dokonalosti!

Mějte přitom na paměti: našo plátno se skláda z 100% čisté bavlny a neobsahuje žádné umělé látky nebo změkčovadla. Také používané barvy jsou bez rozpoušťedel a obsahují ochranný pigment proti UV záření. Proto u našich obrazů ručíme vysokou garancí. Reprodukce za nižší ceny, které můžete zakoupit u prodejců nábytku nebo jiných velko prodejců, jsou ze 100% polyester. Tohle nemá nic společné s uměním!

Sbírky obrazů na plátně

Plátno šetrné k životnímu prostředí ze 100% bavlny

Naše plátno je přesně to samé, jaké znáte z uměleckých obchodů: ze předu bílé a ze zadu v přírodních barvách s jemnou strukturou 1:1. Skládá se ze 100% bavlny a neobsahuje žádné chemické látky.

Tisk na plátno s lakem 390g

 

Tisk na pravý plátno, najlepši kvality pro perfektí reprodukce barev.
100% bavlna - jemná a matná struktura přes tkanivo 1:1. Rámováni je moždný jenom se zadním rámem bez ozdobního rámu, 60 let garance pro stálost barev platí jenom pro interier. velikost reprodukce je možná o velikosti: do 2,20m x 25m, Udržba: hadr & čistá voda.

 

TISK NA PL8TNO S LAKEM 410g

Tisk na pravý plátno, najlepši kvality pro perfektí reprodukce barev.

100% bavlna - jemná a matná struktura přes tkanivo 1:1. Lak odporučujeme pro tmavší obrazy. Maximální velikost pro tisk je 1,5m x 12m. K tomu dotatečně ručne pomocí válce nanášíme lak. Lak je vyroben na báze vody proto se prporce plátna můžou změnit. Lak zvýrazní barvy a dodá patnu hedvábní lesk jako je to při olejomalbě. Garance stálosti barev : 99 Jahre pro interiér. Péče: jemě s hadrem a mýdlovou vodou.

 

Obraz na plátno se zadním rámem & dva varianty na pověšení

Rámy pro obrazy z naši manufaktúry

V našem katalogu nalezete obrazy velmi vysoké kvality. Můžete si zakoupit reprodukce nejen malého ale také velkého nebo přímo obrovského formátu. K tomu, aby byly detaily u velkoformátových reprodukcí perfektního rozlišení, pracujeme výlučně se snímky originálů, které nám byly přímo dodány ze slavných muzeí anebo archivů. Pro tisk také vybíráme pouze ty nejkvalitnější materiály.

K obrazem máme vhodné rámečky, K výběru je kolem 200 různych rámů od zlatých barokních přes klasické až po moderní.

Pro zadné rámy (blind rámy) používame pouze pravé dřevo. Dřevo dovážíme pouze z Finských lesů, které jsou chráněny před odlesnováním. Všechny naše zadní blind rámy mají certifikát FSC pro ochranu lesů.

NAHORU