Objednejte si online tisk na plexisklo

Tisk-na-plexisklo
obrázky v nejlepší
výtvarné kvalitě

Zvolte si skromnìjší dekorace

Reprodukce na plexisklo jsou vynikající kvality. Vytiskneme Vám Váš obraz pøímo na plexisklo, které pomùže Vašemu umìleckému dílu více vyniknout. Díky našemu know-how bude tisk na tento materiál dosahovat výjimeèné krásy a èistoty. Váš obraz bude vytištìn na lesklé plexisklo se závìsným systémem, jehož hrany jsou broušené diamantem. Plexisklo je ideálním podkladem pro klasická umìlecká díla a fotografie.

Tlouška 4 mm, 9 mm & 10 mm, více na požádání.

Naše plexisklo si mùžete vybrat v rùzných velikostech. Výhody našeho plexiskla oproti konkurentùm jsou predevším díky dvou vlastnostem plexiskla:

1. Naše obrazy na plexisklu mají broušené hrany diamantem, což obrazùm dodá dodateèný dojem hloubky. Naši konkurenti hrany frézují anebo pilují a proto jejich hrany zùstávají matné a prokazují stopy po broušení.

2. Rozvinuli jsme také techniku tisku na plexisklo a roky už nepoužíváme zadní podložku z hliníku, ale tiskneme pøímo na plexisklo. To znamená,  že pøi pohledu z boku je obraz prùhlený jako sklo a Vy tak nemáte na Vašem obrazu žádnou umìlou látku nebo èerné zbarvení.

 

VÝHODY OBRAZU NA PLEXISKLU

Stálost barev: vysoká kvalita barev díky nejmodernìjší technologii tisku

Krystalovì prùzraèný: žádné imitování a laminování z PVC

Hrany: profesionílnì øezané bez poruch a závad

UV odolnost: garance barev 99 let

Stálost: žádné kroucení obrazu
 

Kvalita: 2000 DPI

Systém: závìsný systém nìmecké firmy Nielsen, bez plastu

Praktické: závìsný systém s posunutelnými úchytkami

Snadné: obraz vèetnì dvou variabilních závìsných systémù 

 

 

Vaše zdraví je pro nás dùležité

U výroby kvalitního obrazu tištìného na plexisklo používame techniku tisku výhradnì s certifikátem bez chemických emisí. Certifikát Vám zaruèuje zdraví neškodné použití v interiéru.
Pro vaše zdraví :
Greenguard®-certifikát potvrzuje zdravé použití i v dìtském pokoji, ve školách a školkách.

Certifikát Vám zaruèuje, že naše produkty dodržují velmi pøísnì kontrolované chemické emise pro interiér. Díky našim produktùm udržíte v místnosti zdravý vzduch pro Vás a Vaše dìti.

Perfektní fotokolekce

Nahrát vlastní fotoku

Tisk vlastních fotografií »

Vaše fotografie jako tisk na plexisklo, na umělecké papířy jakými jsou: lesklý foto papír, akvarelový, plakový, nebo ručně vyrobený Bütten papír. Reproukovat lze taky na plátno, s lakovou úpravou nebo jako ručně malované olejomalby. Vyberte si přesně takovou velikost a materiál tisku, které nejlépe vyhovují vaší fotografii a dekoraci. Akceptujeme formáty souborů JPG, TIF, PDF nebo PNG

Soubory TIF a PDF bez vrstev, prosím.

Vypočítejte kvalitu fotografie pro tisk: 

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru