Naše média pro tisk vašeho umění

Rozkošný umělecký výtisk vylepšuje váš styl a oživí váš domov. Vyberte obrázek v požadované velikosti a vyberte ten správný materiál pro tisk umělecké kopie. Poté produkujeme svůj obrázek v naší továrně v Hamburku přesně podle vašich přání: skutečně jedinečný kus.

Víme, že výběr je skvělý a někdy to není jen ten správný materiál najít obrázek. Níže je přehled našich materiálů pro vynikající trvanlivé výtisky. Objevte nyní možnosti rozdělovače na MYARTPRINTS.CZ.

Umělecký tisk od MYARTPRINTS.CZ

Tisk

Naše výtvarné papíry jsou vysoké kvality, mají vynikajíci barevnost a jsou odolné času. V důsledku toho vypadají barvy autenticky, esteticky a zdůraznují krásu barev vašeho obrazu.

Více o našem uměleckém tisku - na papír »
Tisk na plátno od MYARTPRINTS.CZ

Tisk na plátno

Pro tisk vybíráme plátno nejvyšší kvality. Photo každý obraz vypadá jako umělecké dílo. Obrazy tiskem na plátno zajmou svou autentickou strukturou plátna a kontrastními, zářivými barvami.

Tisk oblíbených motivů fotek na MYARTPRINTS.CZ

Tisk fotografií

Pro tisk fotografií nabízíme speciální prémiové fotopapíry, které dokonale prezentují detaily, zaručují dlouhotrvající krásu a mají robustní povrchy. Vyberte svou oblíbenou fotku a nechte ji zkrášlit v nejlepší kvalitě.

Více o našich fotografií »
Vhodné motivy pro obrazy tiskem na dřevo

Dřevěné obrazy

Tisk na dřevo má zvláštní vzhled kvůli přírodnímu materiálu. Struktura a barva dřeva dodá obrazu život a jas v některých oblastech motivu. Dřevěné obrázky jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Více o dřevěných obrazech »
Tisk na hliník na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na hliník

Obraz tiskem na hliníkovém kompozitním panelu nabízí mnoho možností pro moderní interiérový design. Využijte puristického efektu uměleckých a scénických uměleckých děl profesionálně a elegantně.

Více o tisku na hliník
Tisk na plexisklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na plexisklo

Vytiskněte si obrázek přímo na plexisklo a získáte hloubkový efekt, díky němuž je obrázek výjimečný. Ušlechtilý materiál vypadá profesionálně a je vhodný pro mnoho motivů a to jak v klasickém umění, tak i v moderních fotografiách.

Více o tisknu na plexisklo
Tisk na sklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na sklo

Vyzdobte si svou zeď s obrazy diamantového skla. Robustní, odolný a barevný materiál dodáva motivům speciální hloubkový efekt, odrazy světla a krásné scéně poskytuje barevný effekt.

Více o tisku na sklo
Magnetické obrazy na MYARTPRINTS.CZ

Magnetické obrazy

Chcete svůj oblíbený motiv používat velmi prakticky? Na tištěné magnetické stěně můžete připojit pohlednice, nákupní seznamy a malé poznámky s běžnými kuchyňskými magnety. Tato funkce umožňuje používat užitkové umění v každodenním životě.

Víco o magnetických obrazech
NAHORU