Naše média pro tisk vašeho umění

Umělecký obraz vylepší váš styl a oživí váš domov. Vyberte si sami obráz v požadované velikosti a ten správný materiál pro tisk umělecké kopie. Po odeslání objednávky vyprodukujeme obraz v našen ateliéru v Hamburku přesně podle vašich přání: skutečně jedinečný kus.

Víme, že náš výběr obrazů je obrovský a někdy není lehké najít správny obraz, nebo vybrát správný materiál. Níže je přehled našich materiálů pro kvalitní tisk. Objevte si nyní jednotlivé možnosti výběru na MYARTPRINTS.CZ.

Umělecký tisk od MYARTPRINTS.CZ

Tisk

Naše výtvarné papíry jsou vysoké kvality, mají vynikajíci barevnost a jsou odolné času. V důsledku toho vypadají barvy autenticky, esteticky a zdůraznují krásu barev vašeho obrazu.

Více o našem uměleckém tisku - na papír »
Tisk na plátno od MYARTPRINTS.CZ

Tisk na plátno

Pro tisk vybíráme plátno nejvyšší kvality. Photo každý obraz vypadá jako umělecké dílo. Obrazy tiskem na plátno zajmou svou autentickou strukturou plátna a kontrastními, zářivými barvami.

Více o tisku na plátno »
Tisk oblíbených motivů fotek na MYARTPRINTS.CZ

Tisk fotografií

Pro tisk fotografií nabízíme speciální prémiové fotopapíry, které dokonale prezentují detaily, zaručují dlouhotrvající krásu a mají robustní povrchy. Vyberte svou oblíbenou fotku a nechte ji zkrášlit v nejlepší kvalitě.

Více o našich fotkách »
Dřevěné obrazy

Dřevěné obrazy

Tisk na dřevo má zvláštní vzhled kvůli přírodnímu materiálu. Struktura a barva dřeva dodá obrazu život a jas v některých oblastech motivu. Dřevěné obrázky jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Více o dřevěných obrazech »
Tisk na hliník na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na plexisklo

Obraz tiskem na hliníkovém kompozitním panelu nabízí mnoho možností pro moderní interiérový design. Využijte puristického efektu uměleckých a scénických uměleckých děl profesionálně a elegantně.

Více o tisku na hliník
Tisk na plexisklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na plexisklo

Vytiskněte si obrázek přímo na plexisklo a získáte hloubkový efekt, díky němuž je obrázek výjimečný. Ušlechtilý materiál vypadá profesionálně a je vhodný pro mnoho motivů a to jak v klasickém umění, tak i v moderních fotografiách.

Více o tisknu na plexisklo
Tisk na sklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na sklo

Vyzdobte si svou zeď s obrazy tiskem na skla. Robustní, odolný a barevný materiál dodáva motivům speciální hloubkový efekt, odrazy světla a krásné scéně poskytuje barevný effekt.

Více o tisku na sklo
Magnetické obrazy na MYARTPRINTS.CZ

Magnetické obrazy

Chcete svůj oblíbený motiv používat velmi prakticky? Na tištěné magnetické stěně můžete připojit pohlednice, nákupní seznamy a malé poznámky s běžnými kuchyňskými magnety. Tato funkce umožňuje používat užitkové umění v každodenním životě.

Víco o magnetických obrazech
NAHORU