Umělecký tisk: všechna tisková média pro umělecké tisky

Unikátní umělecké tisky

✓ Perfektní barvy
✓ Tisk bez pixalizace a s UHD (Ultra High Definition)
✓ Garance barev s UV zárukou
✓ Velikosti až do XXXL

Slavní umělci

Naše materiály pro umělecký tisk

 

Umělecké tisky jsou pro nás nejen prací, ale především vášní. Proto jsme se rozhodli vyrábět je pouze v naší hamburské manufaktuře, kde se každý krok výroby provádí s pečlivostí a precizností.

Vyberte si pro svůj obraz požadovanou velikost na cm přesně a pak si pro váš umělecký tisk vyberte ten správný materiál. Nabízíme širokou škálu tiskových médií, a proto jsme pro vás připravili jejích přehled.

Umělecký tisk na papír a plakáty

Tisk na papír

 

Naše umělecké papíry jsou vynikající volbou pro všechny, kteří se snaží vytvořit díla nejvyšší kvality. Tyto papíry jsou pečlivě vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby zajistily, že vaše umělecká díla budou vypadat autenticky a esteticky. Navíc jsou naše papíry odolné proti stárnutí, což znamená, že barvy zůstanou jasnější a krásnější po mnoho let. 

Umělecký tisk na papír a plakáty »
Umělecké výtisky na plátně se napínají na nosný zadní rám.

Tisk na plátno

 

Používáme plátno nejvyšší kvality, aby každý obraz vypadal jako umělecké dílo. Výsledné obrazy tiskem na plátno jsou zvlášť zajímavé díky autentické struktuře plátna, která dodává obrazům na výraznosti. Navíc, kontrastní a zářivé barvy přispívají k celkovému dojmu z obrazu.

Tisk na plátno »
Ušlechtilé fotografické papíry pro vaše umělecké fotky

Tisk fotografií

Pro tisk fotografií nabízíme speciální prémiové fotopapíry, které dokonale prezentují detaily, zaručují dlouhotrvající krásu a mají robustní povrchy. Vyberte svou oblíbenou fotku a nechte ji zkrášlit v nejlepší kvalitě.

Více o tisku fotkek »
Dřevěné obrazy

Tisk na dřevo

Tisk na přírodní materiál dřevo má zvláštní estetický vzhled kvůli své osobní struktuře a individuálnímů vzhledu. Struktura a barva dřeva dodá obrazu život a jas v některých oblastech motivu. Dřevěné obrázky jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Více o dřevěných obrazech »
Tisk na hliník

Tisk na hliník

Obraz tiskem na hliníkový kompozitní panel nabízí mnoho možností pro moderní interiérový design. Využijte puristický efekt materiálu a profesionálně si připravte elegantnou dekoraci uměleckých tisků.   

Více o tisku na hliník
Umělecké výtisky za plexisklem

Tisk na plexisklo

Vytiskněte si obrázek přímo na plexisklo a získáte hloubkový efekt, díky němuž je obrázek výjimečný. Ušlechtilý materiál vypadá profesionálně a je vhodný pro mnoho motivů a to jak v klasickém umění, tak i v moderních fotografiách.

Tisk na plexisklo »
Tisk na sklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na sklo

Vyzdobte si svou zeď s obrazy tiskem na skla. Robustní, odolný a barevný materiál dodáva motivům speciální hloubkový efekt, odrazy světla a krásné scéně poskytuje barevný effekt.

Více o tisku na sklo
Magnetické obrazy, lze použít jako nástěnky a připínáčky

Magnetické obrazy

Chcete svůj oblíbený motiv používat velmi prakticky? Na tištěné magnetické stěně můžete připojit pohlednice, nákupní seznamy a malé poznámky s běžnými kuchyňskými magnety. Tato funkce umožňuje používat užitkové umění v každodenním životě.

Magnetické obrazy

Objednejte si umělecký vzorkovník!

✓ Udržitelné prémiové papíry
✓ Barvy 100% bez škodlivých rozpouštědel
✓ Nejlepší 12 barevný umělecký tisk UHD (Ultra High Definition)
✓Ostrý tisk bez pixelizace
✓V interiéru 99 let stálost barrev

Objednejte si vzorkovník tiskového materiálu

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru