Naše materiály pro tisk vašeho umění

Umělecké tisky a malby vyrábíme v naší hamburské manufaktuře na míru. Vyberte si pro obraz, požadovanou velikost na centimetrem přesně a poté pro vaše umělecké výtisky vyberte správný materiál.

Náš výběr je obrovský. Níže najdete přehled našich tiskových materiálů.

Tisk

Naše výtvarné papíry jsou vysoké kvality, mají vynikajíci barevnost a jsou odolné času. V důsledku toho vypadají barvy autenticky, esteticky a zdůraznují krásu barev vašeho obrazu.

Více o našem uměleckém tisku - na papír »

Tisk na plátno

Pro tisk vybíráme plátno nejvyšší kvality. Photo každý obraz vypadá jako umělecké dílo. Obrazy tiskem na plátno zajmou svou autentickou strukturou plátna a kontrastními, zářivými barvami.

Více o tisku na plátno »

Tisk fotografií

Pro tisk fotografií nabízíme speciální prémiové fotopapíry, které dokonale prezentují detaily, zaručují dlouhotrvající krásu a mají robustní povrchy. Vyberte svou oblíbenou fotku a nechte ji zkrášlit v nejlepší kvalitě.

Více o našich fotkách »

Dřevěné obrazy

Tisk na dřevo má zvláštní vzhled kvůli přírodnímu materiálu. Struktura a barva dřeva dodá obrazu život a jas v některých oblastech motivu. Dřevěné obrázky jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Více o dřevěných obrazech »

Tisk na plexisklo

Obraz tiskem na hliníkovém kompozitním panelu nabízí mnoho možností pro moderní interiérový design. Využijte puristického efektu uměleckých a scénických uměleckých děl profesionálně a elegantně.

Více o tisku na hliník

Tisk na plexisklo

Vytiskněte si obrázek přímo na plexisklo a získáte hloubkový efekt, díky němuž je obrázek výjimečný. Ušlechtilý materiál vypadá profesionálně a je vhodný pro mnoho motivů a to jak v klasickém umění, tak i v moderních fotografiách.

Více o tisknu na plexisklo

Tisk na sklo

Vyzdobte si svou zeď s obrazy tiskem na skla. Robustní, odolný a barevný materiál dodáva motivům speciální hloubkový efekt, odrazy světla a krásné scéně poskytuje barevný effekt.

Více o tisku na sklo

Magnetické obrazy

Chcete svůj oblíbený motiv používat velmi prakticky? Na tištěné magnetické stěně můžete připojit pohlednice, nákupní seznamy a malé poznámky s běžnými kuchyňskými magnety. Tato funkce umožňuje používat užitkové umění v každodenním životě.

Víco o magnetických obrazech
NAHORU