Unikátní umělecké tisky

✓ Perfektní barvy
✓ Tisk s bez pixalizace
✓ Garance barev s UV zárukou
✓ Velikosti až do XXXL

Naše materiály pro tisk

Umělecké tisky a malby vyrábíme v naší hamburské manufaktuře. Vyberte si pro obraz požadovanou velikost na centimetrem přesně a pak si pro vaš umělecký tisk vyberte správný materiál.

Náš výběr je obrovský. Proto níže najdete přehled našich tiskových materiálů.

Umělecký tisk na papír a plakáty

Tisk na papír

Naše umělecké papíry jsou vysoké kvality, mají vynikajíci barevnost a jsou odolné proti stárnutí. V důsledku toho vypadají barvy autenticky, esteticky a zdůraznují krásu obrazu.

Více o našem uměleckém tisku - na papír »
Umělecké výtisky na plátně se napínají na nosný zadní rám.

Tisk na plátno

Pro tisk vybíráme plátno nejvyšší kvality. Photo každý obraz vypadá jako umělecké dílo. Obrazy tiskem na plátno zajmou svou autentickou strukturou plátna a kontrastními, zářivými barvami.

Více o tisku na plátno »
Ušlechtilé fotografické papíry pro vaše umělecké fotky

Tisk fotografií

Pro tisk fotografií nabízíme speciální prémiové fotopapíry, které dokonale prezentují detaily, zaručují dlouhotrvající krásu a mají robustní povrchy. Vyberte svou oblíbenou fotku a nechte ji zkrášlit v nejlepší kvalitě.

Více o tisku fotkek »
Dřevěné obrazy

Tisk na dřevo

Tisk na přírodní materiál dřevo má zvláštní estetický vzhled kvůli své osobní struktuře a individuálnímů vzhledu. Struktura a barva dřeva dodá obrazu život a jas v některých oblastech motivu. Dřevěné obrázky jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Více o dřevěných obrazech »
Tisk na hliník

Tisk na hliník

Obraz tiskem na hliníkový kompozitní panel nabízí mnoho možností pro moderní interiérový design. Využijte puristický efekt materiálu a profesionálně si připravte elegantnou dekoraci uměleckých tisků.   

Více o tisku na hliník
Umělecké výtisky za plexisklem

Tisk na plexisklo

Vytiskněte si obrázek přímo na plexisklo a získáte hloubkový efekt, díky němuž je obrázek výjimečný. Ušlechtilý materiál vypadá profesionálně a je vhodný pro mnoho motivů a to jak v klasickém umění, tak i v moderních fotografiách.

Tisk na plexisklo »
Tisk na sklo na MYARTPRINTS.CZ

Tisk na sklo

Vyzdobte si svou zeď s obrazy tiskem na skla. Robustní, odolný a barevný materiál dodáva motivům speciální hloubkový efekt, odrazy světla a krásné scéně poskytuje barevný effekt.

Více o tisku na sklo
Magnetické obrazy, lze použít jako nástěnky a připínáčky

Magnetické obrazy

Chcete svůj oblíbený motiv používat velmi prakticky? Na tištěné magnetické stěně můžete připojit pohlednice, nákupní seznamy a malé poznámky s běžnými kuchyňskými magnety. Tato funkce umožňuje používat užitkové umění v každodenním životě.

Magnetické obrazy

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru