Rostliny v místnosti a na zdi pro zelený domov

Tropický trend

 

Příroda - útěk z každodenního života v a ze sedačky: Urban Jungle přináší svěžest a přirozenost do vašich čtyř stěn a domovů. Kromě všech druhů rostlin a květin jsou pro tento tropický pocit zahrnuty i botanické výtisky. Milovníci rostlin budou šťastní a ti, kteří nemají zelený ruku, si mohou být jisti:

Skvělá věc na rostlinách v nástěnné malbě? Výběr rostlin je tak rozmanitý, že si každý najde něco pro svůj vkus. Obrazové rostliny nezvadnou, bez ohledu na roční období, světlo a vodu.

Ať už jde o kaktus, luk konopí nebo dračí strom, v naší městské džungli najdete všechny druhy exotických jako domácí rostliny.

Objevte kolekci městská džungle »
Cosmos sway - Mandy Disher
Purple Jack in Pulpit (Arisaema propinquum) - Artist Artist

Zelená oáza

 

Kromě zelené jako hlavní barvy se k trendu městské džungle přidávají přirozené tóny, například béžová a hnědá. Dokonale harmonizují se zelenou a nabízejí čistou přírodu jako barevnou kombinaci.

Pokud jde o materiály , inspirace je také přivezena z lesa . Dřevo, ratan nebo len funguje báječně. Pokud máte rádi kontrast a moderní twist , můžete také vybrat kov jako průmyslový protějšek flóry a fauny.

Ilustrace s rostlinnými motivy v dřevěném rámu přinášejí na stěny zemské tóny.

Objevte botanické ilustrace »
Botanické ilustrace pro útulnou atmosféru džungle

Džungle

 

Unikněte každodenní rutině a vytvořte si doma klidnou oázu městské džungle: to zahrnuje rostliny, květiny a dřevo. Rostliny nejen dobře vypadají - ale taky čistí vzduch! Mají také uklidňující, relaxační účinek a posilují dojem pohody. 

Kromně rostlin patří do městské džungle zvířata: maskovací žaby, barevně opeřený ptákci a hravé opice. Wildlife Photography zachycují barevný a fascinující svět zvířat. Dotek exotiky vás vtáhne do městské džungle.

Objevte fotografie divokých zvířat »

Všechny obrázky

Chcete se inspirovat?

Warm Scandi

Scandi

Dekorace teplem

Skandinávský styl nábytku dodáva teplé barvy a organické tvary.

Středozemský styl

Životní styl jedním slovemDolcefarniẹnte

Atmosféra slunečného jihu dává pocit pohody a dodovené.

Hojnost a blahobyt

Kuchyně

Pozor! Dokonalá kuchyně zapříčinuje vícej večerů, vaření a také hostí.

Nahoru