Pláž & Relax

Vzpomeňte si na pocit čerstvého větru na kůži zahřáté sluncem.... Vůni slané vody, teplo slunce a opalovacího krému.... Představte si, že pod nohama cítite písek... Pláž a relaxační dovolená vás určitě udělat štestnějšími. Předse to čekáme od plážové a relaxační dovolené. Aktivní nečinnost je někdy nejlepším lékem pro stres v každodenním životě. Zatímco někteří lidé uspějí doma, jiní potřebují určitou vzdálenost od svých domovů a jsou více než vděční za změnu scenérie.

Pláži je pro mnoho lidí ekvivalentem dovolené. Zde můžete odpočívat pod slunečníkem, číst dobrou knihu nebo prostě jít na procházku nebo pouve vejít do vody. Dokud se nemusíte o nic starat, mozek se může vypnout a nechat stres za sebou.

 

Rekreace doma

Letní dovolená ve vlastním domě může být také hezká. Pokud si nemůžete vychutnat slunce na dovolené při moři, slunce ve vlastní zahradě, nebo městský park nůže být hezké alternativa: uahrajte se na turistu ve svém vlastním městě. Kdy jste naposledy navštívili muzeum ve vašem městě?

Tipy a nápady

1. Noví lidéseznamte se s jógou v parku, s výukou vaření nebo na hřišěm plým dětí.

2. SUP (Stand Up Paddling) je skvělá zábava a přitom se tqké cvičení.

3. DYI: Nakreslete obrázek inkoustem a ho vyfarbite. Nebo vyřízněte obrázky z novin a pak udělejte koláž. Nebo si vyrobte vlastní ptačí budku.

4. Picknick v obývacím pokoji

5. Nový design stěn : Nejprve si zeď a zvěste z ní všechny obrázky a dekorace.Novou dekoraci můžete nejdřív uspořádat na podlaze. Někdy stačí jen vyměnit jeden nebo dva obrázky. Na naši stránce najdete skvěké obrázeky a můžete si je objednat v přesných velikostích. Pak stačí zadat do konfigurátoru materiál a je to hotovo.

Vyhledávání podle formátu »

Akce a dobrodružství

Objevte nejkrásnější místa světa a nechte zvést dobrodružním : ať už na kole, horolezectví, tryskání na lyžích nebo poznávání exotických míst, na dobrodružné dovolené je možno získat obrovské množství nových zážitků a vzpomínek.

Jakmile se vrátíte domů, můžete si svou dovolenou připomenout obrazem. Možná jste si udělali skvělé fotografie sami, které chcete zvěčnit. Doporučujeme Vám nás moderní materiál pro tisk plexisklo, hliník a sklo.

Objevte naše sbírky fotografií:

 

 

Vaše vlastní fotografie jsou lepší?

Přesvědčíme Vás o o naši kvalitě. Osobní fotografie tiskneme v ostré resoluci v obrovském barevném spektru a zcela individuální velikosti. Ať už je obraz orámován, tisknout na plátno, sklo, plexisklo, hliník nebo na papíru. Nechte se inspirovat.

Odešlete nám vlastní obrázek a sami vyberte si formát a materiál.

Kultura a prohlídky

Vzpomínáte si na svůj poslední výlet? Nebo se už těšíte na krátkou dovolenou? Prodlužte si příjemé chvíle obrazem.

Co takle si domů přinést například Paříž v obraze: Květinové stánky na Seině v Paříži od Marie François Firmin-Girarda? bo historické fotografie Eiffelovy věže ve výstavbě?

Můýete si vybrát správny obrázek v naši sbírke města, nebo také prostřednictvím hledání dle heslo město, najdete umělecká díla svého oblíbeného města.

 

Tisknout mobilní obrázky?

Na stránce MYARTPRINTS.CZ si můžete nechat tisknout také své mobilní fotografie. Přitom je pro nás důlžité :

1. Kvalita: Při fotke nastavte nejvyšší úroveň kvality. Je ot pro kvalitní tisk a výrobu velmi důležité.

2. Kontrast: Pri focení zkontrolujte, zda má objekt dostatečné osvětlení

3. Střih: Nastavte mřížku v kameře mobilního telefonu a orientujte se na proporce s 1:3 objektu.

Mobilní fotografie tiskem»
NAHORU