Vaše fotografie
v nejlepší kvalitì
tisku

Tisk vlastních fotografií

✓ Ůprava kvality fotky ✓ Oprava drobných vad ✓ Bez škodlivých chemických látek ✓ Obrovské barevné spektrum barev ✓ Individuální výběr materialu tisku ✓ Vlastní velikost

NEJLEPŠÍ KVALITA PRO VAŠE FOTOGRAFIE

Zkuste s testovacím obrázkem:

Vaše fotografie jsou stejnì výjimeèné jako Vy! Aby výsledek byl co nejlepší potøebujeme pro výrobu Vaší fotografii v digitální formì a ve vysokém rozlišení (formát JPG a min. 2 megapixely). Po odeslání fotografie pøes naši web stránku si nejdøív zvolte formát v cm.

Následnì si vyberte techniku nebo materiál pro reprodukce: digitální tisk nebo olejomalba na plátno. Umìlecké plátno (390g), umìlecké lakované plátno (410g), plakátový papír (230g), akvarelový papír (210g), tapetový papír (190g), plexisklo (4 mm) nebo hliník (3 mm).

Dle Vašeho pøání mùže být Váš obraz odeslán v tubì nebo mùže být napnut pøímo na zadní rám až do velikosti XXL. Také máme více nìž sto rámù!

Naèíst a odeslat fotografii

MALÉ ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ
ZDARMA

Vaše fotografie je zpracována našemi grafiky tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku barvy, svìtla a jasu. Jakékoliv nedostatky budou hned odstranìny. Pokud bychom mìli nìjaké pochybnosti o kvalitì Vaší fotografie, budeme vás kontaktovat. 

 

GARANCE ANONIMITY
FOTOGRAFIE JSOU VAŠE VLASTNICTVÍ

Kromì nás NIKDO neuvidí Vaši fotografii na internetu. Pokud se nakonec rozhodnete zrušit Vaši objednávku a fotografii jste nám již zaslali, bude Vaše fotografie automaticky smazána z našeho systému.

Pěkně zarámovanà obrazy v koupelně

Vlastní fotografie v koupelně

Vlastní malby v ložnici

Vaše vlastní fotografie jako obray

Co by mohlo přinést na stěnu obývacího pokoje lepší dekoraci, než nejkrásnější okamžiky ze svého života? Vaše nejkrásnější svatební fotografie, nejzábavnější okamžiky na vašich posledních narozeninách, nebo vzpomínky na rodinu a přátele? Vzopínky mají ve vašém domě určitě zvláštní místo.

U nás máte možnost si nechat vytisknout požadovaný motiv na kvalitní materiál v individuálním formátu. Ať si vyberete tisk na plátno, plexisklo, hlinník, sklo nebo magnetickou tabuli, jejich kvalita bude dlouhotrvající a bude inspirovat diváky v krásných barvách. Perfektní dárek pro další oslavu!

KOLEKCE FOTOGRAFIÍ PRO TISK

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru