Vaše fotografie
v nejlepší kvalitì
tisku

Tisk vlastních fotografií na míru

✓ Tisk fotografií s rozlišením Ultra HD ✓ Bez škodlivých chemických látek ✓ Udržitelné papíry ✓ Individuální výběr materialu tisku ✓ Vlastní velikost

Tisk vlastních fotografií jako umělecký obraz

Vyzkoušejte testovací obraz:

Vaše fotografie jsou stejnì výjimeèné jako Vy! Aby výsledek byl co nejlepší potøebujeme pro výrobu Vaší fotografii v digitální formì a ve vysokém rozlišení (formát JPG a min. 2 megapixely). Po odeslání fotografie pøes naši web stránku si nejdøív zvolte formát v cm.

Následnì si vyberte techniku nebo materiál pro reprodukce: digitální tisk nebo olejomalba na plátno. Umìlecké plátno (390g), umìlecké lakované plátno (410g), plakátový papír (230g), akvarelový papír (210g), tapetový papír (190g), plexisklo (4 mm) nebo hliník (3 mm).

Dle Vašeho pøání mùže být Váš obraz odeslán v tubì nebo mùže být napnut pøímo na zadní rám až do velikosti XXL. Také máme více nìž sto rámù!

Nahrát obrázek a zkontrolovat cenu

Naše služby pro tisk fotografií

Nejlepší úprava fotek

Každý snímek je zkontrolován z hlediska kvality a barev grafickým oddelením. Obrázky nejsou změnené ani upravené bez souhlasu zákazníka. Pokud budeme mít pochybnosti o kvalitě, budeme vás informovat přímo.

Anonymní fototisk

Vaše fotografie na internetu může vidět jenom vy. Pokud si obrázek neobjednáte, váš soubor bude z našeho internetového serveru automaticky smazán.

Nejvyšší kvalita tisku

Již více než 20 let jsme jedničkou na trhu s vysoce kvalitním tiskem na míru. Taky zastáváme profesionální ruční výrobou nástěnných maleb.

Individuální velikost obrazů

Sami si určíte velikost obraze a to od velikosti XXS do XXL. Stačí zadat požadované míry a objednat.

Tisk fotek s rámem

Pro každý obrázek máme ten správný rám: vyberte si rám, který se pro váš obraz nejlíp hodití - ať už se jedná o galerijní rám, dřevěný rám nebo rám so stínovou mezerou!

Nejvyšší jas barev

Tiskneme s nejvyšší barevnou brilancí a pro náš tisk garantujeme až 99 let světelné stálosti.

Vlastní fotografie v koupelně

Pěkně zarámovanà obrazy v koupelně

Objednejte si do každé místnosti ideální obrazy. Tisky na hlinník alu-dibond nebo sklo se skvěle hodí do koupelně. Výtisky jsou necitlivé na vlhkost &  jasné světlo a zachovávají si prvotřídní kvalitu z prvního dne.

Tisk vlastních fotografií

Vlastní malby v ložnici

Probouzejte se každé ráno s výhledem na svůj oblíbený obraz. Naše produkty jsou odolné, nadčasové a lze je sladit s jakýmkoli interiérem: matné, lesklé, s rámem nebo bez něj. Udělejte si vlasřní obraz na míru.

Příprava scény pro vlastní snímky


Příprava scény pro vlastní snímky

Představení vašeho oblíbeného oblečení


Představení vašeho oblíbeného oblečení

Rozdejte skvělé vzpomínky


Rozdejte skvělé vzpomínky

Nejkrásnější okamžiky jako nástěnná malba


Nejkrásnější okamžiky jako nástěnná malba

Zkrášlete svůj domov individuálními nástěnnými malbami


Zkrášlete svůj domov individuálními nástěnnými malbami

Více radosti v každodenním životě


Více radosti v každodenním životě

Vaše vlastní fotografie jako obray

Co by mohlo přinést na stěnu obývacího pokoje lepší dekoraci, než nejkrásnější okamžiky ze svého života? Vaše nejkrásnější svatební fotografie, nejzábavnější okamžiky na vašich posledních narozeninách, nebo vzpomínky na rodinu a přátele? Vzopínky mají ve vašém domě určitě zvláštní místo.

U nás máte možnost si nechat vytisknout požadovaný motiv na kvalitní materiál v individuálním formátu. Ať si vyberete tisk na plátno, plexisklo, hlinník, sklo nebo magnetickou tabuli, jejich kvalita bude dlouhotrvající a bude inspirovat diváky v krásných barvách. Perfektní dárek pro další oslavu!

KOLEKCE FOTOGRAFIÍ PRO TISK

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru