Lot and his Daughters - Simon Vouet

shadow_u
Lot and his Daughters
shadow_rc
shadow_r
Z technických důvodů vypadají barvy na každé obrazovce rozdílně. Tohle nemá žádny vliv na skutečné barevy při tisku obraze.
VÝBĚR POZADÍ
Umìlec:
Simon Vouet (1590 - 1649)
Umìlecký styl:
Dílo:
Lot and his Daughters (c.1630)
Technika:
oil on canvas
Číslo obrazu:
PWI91627
EAN-číslo:
4050356524190
Obraz
bridgeman berlin
Klasifikace:
▪ umělecký tisk

BAREVNĚ PODOBNÉ OBARAZY

Cena:
0,00 EUR
úprava obrazu
1. Zadejte výšku nebo šířku (cm):
x
2. Výběr materiálu
Tisk na plátně& olejomalby
Tisk na plátně
& olejomalby
Umělecký papír akvarelový a ručn
Umělecký papír
akvarelový a ručn
Photo-Tableaux:Obrazy na lehké hliníkové desce anebo plexiskle
Photo-Tableaux:
Obrazy na lehké hliníkové desce anebo plexiskle
RÁMOVÁNÍ
Pasepartu
Obraz s převýšením
Nahoru