Aaren Grey

Životopis Aaren Grey

“Zívislost na černé a bílé " – Tak opisuje svůj styl známý módní návrhář Aaren Gray a také je jeho umělecké zaměření. Narodil se v roce 1978 v Dortmundu. Jeho nadšení pro umění začalo v roce 1982 při zběru slunečnicí. Vtedy měl Aaren Gray jen čtyři roky a svou první kresbu vlastní umělec dodnes. Umění bylo vždy součástí jeho života.

Dnes, Gray používá černé a bílé barvy jako logický krok pro základ a obratně ho převádí ve svšch koutech svého umění. Z Grayova repertoáru dále pocházejí grafické prvky a kresby, které mohou působit expresivně a klidně zároven. Inspiraci pro ni najdeme všude: v hudbě, literatuře, filmech, rozhovorech, vaktuálních tématech, procházkách v lese, nebo v kontaktu se zvířaty. Zaké příběh a mu dávají důvod k výběru motivů a následné realizaci.

Gray chce svým uměním proniknout do jádra, zbavit se zátěže, rozptýlit se a vykonat jakýsi proces vnitřního čištění. Důležité věci pro Greya jsou: svoboda, upřímnost, ochrana životního prostředí, trvanlivost a spotřebitelská kritika. Jeho láska k lesům a klidu, lásce se také odráží v některých jeho motivech.

Reprodukce na platno a olejomalby od Aaren Grey

Obrazy na stránce: 100
Zobrazit obraz:  Katalog | Galerie
NAHORU