Zavěsný systém pro obrazy hrana na hranu podle imaginární linie

Zavěsný systém pro obrazy hrana na hranu podle imaginární linie

Pro pověsení podle imaginární čářy jsou obrazy a malby uspořádané za sebou v řadě hrana na hranu v sejných rozestupech a jsou zavěšeny v jedné linie. imaginární čářa může běžet svisle nebo vodorovně. Umělecká díla mohou být uspořádana nad, pod, vlevo nebo vpravo podél imaginární linie.

Pověsení obrazů hrana na hranu podle imaginární čářy v jídelně

Tipy pro dekoraci

Při okrajovém zavěšení na hraně, jsou obrázky uspořádány tak, že jsou založeny na imaginární středové linii. Tato čára může běžet vodorovně i svisle. V uspořádání je důležité, abyste postupovali naprosto přesně, protože to je jediný způsob, jak tohoto harmonického zavěšení dosáhnout.

Před tím, než obrázky dáte na zeď, položte obrazy na podlahu, aby jste se pépe zorientovali a uspořídali si pořadí obrazů. Věnujte pozornost různým velikostem, formátům a motivům. Je vždy lepší plánovat delší dobu, než mít v zdi zbytečné díry. Udělejte si čas a pečlivě si naplánujte pověšení.

Objevte rámy pro obrazy »

Správné motivy pro obrazy

Kromě výběru rámu jsou pro úspěšnou dekoraji důležité zejména správné motivy pro obrazy. Při kombinování různých motivů věnujte pozornost barvám uměleckého díla.

Pro barevnou stěnu přitahující pozornost můžete vybrat velmi různé barvy pro obrazy. V tomhle případě by měli rámy zůtat stejné, alespon mít stejnou barvu. Anebo se můžete rozhodnout jen pro jednu nebo dvě hlavní barvy v obraze, které se v galerii opakují a tím máte taky větší volbu pro rámy.

Pokud je zeď na pozadí barevná, je vhodné použít opětovně danou barvu i v motivech obrazů pro jení zdůraznení.

Pomocí našeho barevného vyhledávání snadno najdete správné obrazy pro dokonalou dekoraci.

Hledání dle barev »
 Zavěšení hrana na hranu podle imaginární čářy

Všechny obrázky

Chcete se inspirovat?

Správně pověsit obrázky na zeď: Řadové zavěsení. Obrazy zavěšené v řadě, mohou vyprávět příběh, nebo představovat scénu. Řadové zavěsení automaticky spojí motivy.

Řadové zavěsení

V řadě jako vojáci

Při zavěšení v řadách jsou obrazy umístěny v imaginární linii.

Obrzy a malby pro design ložnice

Umělecké sny

Ložnice

Individuální, intimní a jednoduše brilantní. Spát v sedmém něbi.

Nahoru