Umělecké tisky na skutečném skle

Tisk na sklo:
Umění a fotografietiskem na sklo

Nejmodernější přímý tisk umožňuje naši nejlepší kvalitu uměleckého tisku. Udělejte si svůj obraz!

Umění v skle

Tisknem umění přímo přímo na silné křišťálové sklo. Pro kvalitu tisku používáme ESG bezpečnostní sklo. (Bezpečnostní sklo) to znamená že sklo ESG je tepelně zpracované. Používáme ho protože kladem zvýšené nároky na bezpečnost. Při jeho rozbití dochází ke vzniku velkého množství malých neostrých krychliček. Tým je riziko poranění tedy sníženo na minimum.

SKLO

Obrazy v diamantovo průzašným skle

Diamantovo průzačné, anebo taky bíle sklo je pro tisk vynikajícím materiálem. Je to čirá průzračná hmota a proto má minimální rozptyl světla. Nezakaluje a opticky neproměnuje barvy. Proto se používá pro náročné fotky a motivy aby měli co nejrealistické zobrazení. 

Obraz je vytisknut zrcadlově na zadní straně skla. Následovně bude tenká tisku zapečetena.

Pro tisk používane 4 mm tlusté sklo, které na 1 m² váží kolem 10 kg. Proto jse museli maximální velikost pro online objednávky ohraničit na 120 x 80 cm. Dle požadavky můžeme však tisknout až do 3 m a můžeme nabídnout i jině tlouštky (sprchové stěny 8 mm, kuchyňské panely 6 mm, sklo pro stůl 10 mm) anebo vyvrtat díry jako i plošné řezy.

Je samozřejmé že hrany jsou transparentní se zaobleným ukončením.

Výhody tisku na klo

Stálost barvy: Vysoké barevní rozlišení s moderním 8-barevním fototiskem
Průzračný: jako sklo používame diamantovo prézračné bílé sklo
Bezpečnost: bezpečnostní sklo ESG dle DIN
Mnohostranné použití: například v kuchyni anebo ve sprche.
Dlouhá životnost: pro extremní zatažení
Hygienický: hadříkem a vodou či vhodným neabrazivním přípravkem
UV-Odolnost: v interiéru garance 99 let
Věrnost tisku: 2000 dpi
Kvalitní zpracování: s pověšovacím hliníkovým systémem Nielsen
Praktický: dva variabilní bezpečnostní pověšovací systémy

 

Vaše zdraví je nám důležité

Certifikát Vám zaručuje, že naše produkty dodržují velmi přísně kontrolované chemické emise pro interiér. Díky našim produktům udržíte v místnosti zdravý vzduch pro Vás a Vaše děti. !

Certifikát Vám zaruèuje, že u našich produktù dodržujeme velmi pøísnì kontrolované chemické emise pro interiér. Díky našim produktùm udržíte v místnosti zdravý vzduch pro Vás a Vaše dìti .

Nahrát vlastní fotoku

Tisk Vašich Osobních Fotografií

 

Můžete si nechat vytisknout své fotografie na alu-dibondový papír, plakátový papír, papír pro výtvarné umění, lesklý fotografický papír, pravý akvarelový papír, trhaný ruční papír nebo dokonce na plátno.

Vyberte si přesně ten formát a materiál tisku, které nejlépe odpovídají vaší fotografii a vašemu interiéru. Přijímáme soubory ve formátech JPG, TIF, PDF nebo PNG. Soubory TIF a PDF by neměly obsahovat vrstvy. Exportujte PDF ve cílovém formátu a konvertujte písma na cesty.

Cenu si můžete spočítat výběrem jednoho z těchto formátů:

 

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru