The Unveiling of the Nicholas I Memorial in St. Petersburg - Vasili Semenovich Sadovnikov

shadow_u
The Unveiling of the Nicholas I Memorial in St. Petersburg
shadow_rc
shadow_r
Z technických důvodů vypadají barvy na každé obrazovce rozdílně. Tohle nemá žádny vliv na skutečné barevy při tisku obraze.
VÝBĚR POZADÍ
Umìlec:
Dílo:
The Unveiling of the Nicholas I Memorial in St. Petersburg (1857)
Originální formát:
23 x 29 cm
Technika:
oil on canvas
Číslo obrazu:
BAL200981
EAN-číslo:
4050356783740
Obraz
bridgeman berlin
Klasifikace:
▪ umělecký tisk

BAREVNĚ PODOBNÉ OBARAZY

Cena:
0,00 EUR
úprava obrazu
1. Zadejte výšku nebo šířku (cm):
x
2. Výběr materiálu
Tisk na plátně& olejomalby
Tisk na plátně
& olejomalby
Umělecký papír akvarelový a ručn
Umělecký papír
akvarelový a ručn
Photo-Tableaux:Obrazy na lehké hliníkové desce anebo plexiskle
Photo-Tableaux:
Obrazy na lehké hliníkové desce anebo plexiskle
RÁMOVÁNÍ
Pasepartu
Obraz s převýšením
Nahoru