Prodávejte umění online!

Nabídněte své umění širokému publiku po celém světě v naší online galerii.

Vystavte u nás svá díla

Hledáme umění, které nás nejen posadí, ale vytrhne nás z pohovky a vezme nás do nebe. Zároveň jsme otevřeni každému uměleckému stylu a každé technice. Proto se těšíme na vaše výtvory. Jen odvahu! Pošlete nám své obrazy a stane se našim umělcem.

Zaregistrujte se nyní »

Jenom nahrajte své obrázky a odešleme je. My se již postaráme o zbytek

Spolupracujeme s námi je jednoduchá a bez problémů. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit náš umělecký formulář a poslat nám nějaké práce, které byste chtěli prodat online, v digitálním formátu. Podíváme přes vaši aplikaci , zda jsou vaše obrázky dostatečné pro kvalitativní tisk. Pak dostanete od nás smlouvu.

U společnosti MYARTPRINTS.CZ si ponecháváte všechna autorská práva, získáváme pouze licenci k produkci. Sami si stanovíte provizi za obrázek a s každým nákupem obdržíte oznámení s provizi. Platba provize probíhá měsíčně s řádným vyúčtováním.

Malý bonus: Jako umělec získáte u nás taky slevu při nákupe vlastnách obrazů. Takže si můžete uspořádat vlastní výstavy.

O nás a proč jsme pro vás dobrou volbou

MYARTPRINTS.CZ působí na trhu již od roku 1999. Online obchod představoval první světovou galerií pro obrazy na dobírku. Během svého působení si galerie našla veliké množstvo loajálních zákazníků.Vzhledem k tomu, že galerie je na online trhu tak dlouho, mnozí z marketingových partnerů již vydělávají několik set eur měsíčně s motivy uměleckých kopií. Úspěch vždy závisí na zákazníkovi.

Na čem nám záleží je kvalita: vyrábíme vysoce kvalitní umělecké tisky a jsme spokojeni pouze s produktem, s kterým je zákazník spokojen.

Jedním z fenoménů, které často sledujeme, je wow efekt, který produkty přinášejí. Protože kvalitní materiály jednoduše dělají z uměleckým obrazům skvělý vzhled.

Naše tipy pro úspěšný marketing umění

✓ Osobní styl je vaší zákazníci ji preferují vyhledávají

✓ Vyšší počet uměleckých děl je obvykle pro zákazníka lepší, protože ve stejném stylu často nakupí několik děl najednou

✓V oušastnmosti je poptávka o

V současné době hledáme:

✓ Ilustrace

✓ Typografie Umění

✓ Retro & Street Art

✓ Abstraktní umění

✓ Geometrické tvary p>

Perfektní podmínky pro přihlášku

✓Perfektní umělecká díla. Například digitální fotografie s rozlišením 20 megapixelů a více, takže můžeme tisknout i formát XXL

✓ Link na domovskou stránku, galerii nebo sociální média

✓Pokud si budete přát také rádi zveřejníme malý text s obrázkem

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

 

Už nikdy nepropásněte žádnou příležitost: registrací získáte přístup k výjimečným akcím a slevovým kódům vyhrazeným pro naše předplatitele. Získejte také osobní dekorační tipy, exkluzivní umělecké inspirace a inovativní nápady pro proměnu vašeho životního prostoru.

Přihlášení je jednoduché a pokud si to rozmyslíte, odhlášení je stejně snadné. Začněte již dnes obohacovat svůj každodenní život uměním a elegancí.

 

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru