Umění
online
prodej!

Nabídněte prostredníctvím naší online galerie své obrazy široké veřejnosti po celém světě.

Registrace »

Vystavte u nás svá díla

Hledáme umění, které nás nejen posadí, ale vytrhne nás z pohovky a vezme nás do nebe. Zároveň jsme otevřeni každému uměleckému stylu a každé technice. Proto se těšíme na vaše výtvory. Jen odvahu! Pošlete nám své obrazy a stane se našim umělcem.

Zaregistrujte se nyní »

Jenom nahrajte své obrázky a odešleme je. My se již postaráme o zbytek

Spolupracujeme s námi je jednoduchá a bez problémů. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit náš umělecký formulář a poslat nám nějaké práce, které byste chtěli prodat online, v digitálním formátu. Podíváme přes vaši aplikaci , zda jsou vaše obrázky dostatečné pro kvalitativní tisk. Pak dostanete od nás smlouvu.

U společnosti MYARTPRINTS.CZ si ponecháváte všechna autorská práva, získáváme pouze licenci k produkci. Sami si stanovíte provizi za obrázek a s každým nákupem obdržíte oznámení s provizi. Platba provize probíhá měsíčně s řádným vyúčtováním.

Malý bonus: Jako umělec získáte u nás taky slevu při nákupe vlastnách obrazů. Takže si můžete uspořádat vlastní výstavy.

O nás

MYARTPRINTS.CZ působí na trhu již od roku 1999. Online obchod představoval první světovou galerií pro obrazy na dobírku. Během svého působení si galerie našla veliké množstvo loajálních zákazníků.Vzhledem k tomu, že galerie je na online trhu tak dlouho, mnozí z marketingových partnerů již vydělávají několik set eur měsíčně s motivy uměleckých kopií. Úspěch vždy závisí na zákazníkovi.

Na čem nám záleží je kvalita: vyrábíme vysoce kvalitní umělecké tisky a jsme spokojeni pouze s produktem, s kterým je zákazník spokojen.

Jedním z fenoménů, které často sledujeme, je wow efekt, který produkty přinášejí. Protože kvalitní materiály jednoduše dělají z uměleckým obrazům skvělý vzhled.

✓ Osobní styl je vaší zákazníci ji preferují vyhledávají

✓ Vyšší počet uměleckých děl je obvykle pro zákazníka lepší, protože ve stejném stylu často nakupí několik děl najednou

✓V oušastnmosti je poptávka o

V současné době hledáme:

✓ Ilustrace

✓ Typografie Umění

✓ Retro & Street Art

✓ Abstraktní umění

✓ Geometrické tvary p>

Perfektní podmínky pro přihlášku

✓Perfektní umělecká díla. Například digitální fotografie s rozlišením 20 megapixelů a více, takže můžeme tisknout i formát XXL

✓ Link na domovskou stránku, galerii nebo sociální média

✓Pokud si budete přát také rádi zveřejníme malý text s obrázkem

Přihlásit se k odběru informčního emailu od MYARTPRINTS.CZ!

Buďte první, kdo se dozví o speciálních nabídkách a exkluzivních slevových kupónech. Nabízíme Vám krásné motivy obrazů pro váš domov a taky nápady na dekoraci.


Přihlaste se k odběru našeho informačního emailu:

Přihlaste se k odběru našeho informačního e-newsletteru a nezmeškejte žádnou nabídku!
Nahoru