VYSTAVTE SVÁ UMĚLECKÁ DÍLA U NÁS

Pokud si přejete prodávat reprodukce Vašich obrazů, můžete využít odborných znalostí a know-how MYARTPRINTS.CZ k výrobě a reprodukci Vašich obrazů na míru, sériově, v limitované edici nebo jednokusově.MYARTPRINTS.CZ se může stát Vaším prodejcem vyrobených reprodukcí Vašich obrazů. Budete mít také přístup k vysoce kvalitním tiskárnám, díky ním bude výsledek velmi kvalitní a dlouhotrvající.

Doporučujeme Vám reprodukce na plátno, papír, hliník a plexisklo.

MYARTPRINTS.CZ ovládá umění tisku. Současní umělci mohou získat slevu 20%v porovnání s běžnou cenou. 

Moderní umění

 

Pokud jste profesionální umělec a přejete si prodávat reprodukce Vašich děl ve spolupráci s námi, pak Vám nabízíme profesionální řešení: webová stránka myartprints.cz byla exkluzivně zřízena pro prodej reprodukcí obrazů "online".

Nesejde na Vášem stylu. Každý styl zde naleze své místo. 

Do našeho katalogu vždy rádi přivítáme nové umělce s novým stylem. Doporučujeme Vám, abyste nám zaslal Vaši kolekci několika obrázků stejného stylu.

Při prodeji reprodukcí Vašich děl prostřednictvím naší stránky nic neriskujete. Bezplatně obrázky vložíme na webovu stránku myartprints.cz a za každý Váš prodaný obraz obdržíte honorář. Výšku honoráře si určíte sami.

Díky naši stránce jsou Vaše díla automaticky k dispozici ve více zemích a jsou prezentovány v několika cizích řečí. Jsme leaderem reprodukcí obrazů ve více evropských zemích.

Naše mateřská firma existuje více než 12 let a je známa jako expert ve výrobě reprodukcí obrazů.

Pokud si přejete s námi spolupracovat, zaregistrujte se pomocí níže uvedeného formuláře. Pokud budete vybrán, zašleme vám partnerskou smlouvu na prodej reprodukcí Vašich obrazů. Poté stačí pouze zaslat CD s fotografiemi Vašich děl pro reprodukci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Zobrazení Vašich obrazů na naší Facebook stránce

Prosím vyplňte nám následující formulář s Vašimi kontaktními údaji a my Vám pomůžeme určit cenu na základě Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle(+33 (0)4 93 61 79 17) potřebujete-li další informace.

Můžete nám také ukázat na našich facebookových stránkách Vaši vlastní tvorbu: 
 

http://www.facebook.com/KUNSTKOPIE.DE
NAHORU